2733
2734
عنوان

رفتم همه جا غیبته شوهرمو کردم

621 بازدید | 17 پست

پیش پسر خالم پیش خواهرشوهرم پیش مامانم پیش ابجیام که نمیزاره من برم خونه ابجیم ..همه جا بدشو گفتم ..چون نزاشت عید فطر برم خونه خالم ..میگه یه وقت دیگه اما هیچ وقت سره قولش نمونده همش منو میبرد خونه فامیلاش امشبم خوتهرم دعوت کرده گوسفنده کشته بودن نذر کرده بود نزاشت برم میگه حال ندارم  ..امروز صبح زنگ زدم بهش گلایه کردم از کاراش بعد سرم داد زد گوشیو روم قطع کرد ..الان زنگ زده میگه پنجشنبه میبرمت پیش ابجیت دو روز بمون ابجیتم تا دلت میخواد ببوس  ک بعد نگی نبردمت ..من الان همه جا ابروشو بردم از بس عصبیم کرد 

خسته نباشی دلاور😐

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

این کارای بچگونه چیه

آدم اختلافش با همسرش رو همه جا جار نمیزنه وقتی نه ضرورتی داره نه فایده‌‌ای

با بردن آبرو همسرت خودت هم همونقدر سطح و لولت میاد پایین

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم

چقدر بچه ای آبجیت و خالتم انقدر تلاش میکنن بهت سر بزنن؟!

کاربر جدید نیستم کاربری قبلیم تعلیق شد.یاد بگیرین چه اینجا چه در دنیای واقعی به کسی نگین  خوش بحالت این کلمه پر از انرژی منفی هست . یاد بگیرین توی تاپیک هایی که حس خوب دارن پارازیت نباشید حس بدتون رو توی اون تاپیک نگید. 
2706