2733
2739

که مشکلاتی برام پیش بیاد 

چون زندگی سختی داشتم و مشکلاتی الانم وجود دارن میترسم بیشتر بشن میترسم اتفات بدی بیفته 

چطور خیالمو راحت کنم؟ گاهی فکرمیکنم نکنه ایمانم به خدا قوی نیست؟ آخه چطور با این که احتمال بیشتر شدن گرفتاریم زیاده دلم بهش قرص باشه و مطمئن باشم کمک میکنه و نجاتم میده؟ چطور مثبت کنم ذهنمو و به مشکلات نگاه بدبینانه نکنم و خیال بد نسازم؟

از چی می‌ترسی؟ تو شب های زیادی رو بدون این که پدر مادرت یا کسی چیزی بدونن گذروندی ...  

کسی که ایمان واقعی به خدا داره در برابر همه ی سختی‌ها باز هم مقاومت میکنه صبر میکنه در هر شرایطی ایمان شو حفظ میکنه تا مشکلات نباشه تا سختی نباشه نمی تونیم خودمونو محک بزنیم خدا هم صبر و ایمانمون رو این طوری امتحان میکنه اگه تحت هر شرایطی از راه دین خارج نشی مطمئن باش خدا باهاته همیشه موفق و سربلند هستی . 

خدا خودش این وعده رو داده . البته موفقیت درآمد زیاد و پول و رفاه نیست چون برای خدا اینا ملاک نیست امور دنیوی ارزش ندارند ولی باز با صبر و استقامت امور دنیوی هم رو به راه میشه 

کسی که ایمان واقعی به خدا داره در برابر همه ی سختی‌ها باز هم مقاومت میکنه صبر میکنه در هر شرایطی ایم ...

ممنونم 

ولی همش نگران مشکلاتمم

از چی می‌ترسی؟ تو شب های زیادی رو بدون این که پدر مادرت یا کسی چیزی بدونن گذروندی ...  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.