2737
2739
عنوان

عکس خونه ای که هنوز مادرشوهرم نیومدن ببینن📷

| مشاهده متن کامل بحث + 1379 بازدید | 59 پست

شما خود خانواده شوهرت رو یک شب شام دعوت کن خونتون واقعا این رسم لباس برون خیلی مضخرفه کلی دردسد و خستگی میاره

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم»

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همون بهتر نیومدن 

مایی که جهاز بردیم چی شد یه کاره پاشده اومده میگه چرا فرش رنگ دیگ نگرفتی چرا یخچال فلان 

حالا خودش هزار تومنم کمک هزینه عروسی به پسرش نداد 

حیف بچه بودم بلد نبودم جواب بدم اگه یه ذره بزرگتر بودم سنم بیشتر بود میدونستم چجوری روش کم کنم

2728

بعضیها رسم دارن برای عروس خرید میکنن از فامیل دعوت میکنن بیان یه جشن کوچیکی هم میگیرن ، خرید هایی که برای عروس کردن به فامیل نشون میدن .بیشتر ترک ها این رسم رو دارن  ، شما و همسرت قبول نکردین مادرشوهرتون هم ناراحت شدن نیومدن 

یاعلی بر دشمنت لعنت👉حاجت داری؟بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت ۱۴معصوم و حرمت شهید ابراهیم هادی وشهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش برای سلامتی وظهور امام زمان و حاجت روایی خودت۵۰۰صلوات هدیه کن به ۱۴ معصوم و دو شهید عزیز ۴۰ روز هم پشت سرهم زیارت عاشورا،سوره یاسین یا واقعه بخون براشون.صدا بزن مشکلتو بگو بخواه دعات کنن، شکر خدا خیلی ها با این توسل حاجت روا شدن اگه حاجتت شرعی باشه و خدا صلاح بدونه روا میشه😍 نذر واسه شهدا هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده ،نزد خدا مقام شفاعت دارن ،طبق آیه قرآن زنده هستن ،خدا به حرمت دعاشون حاجت میده .شهدا فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده😊این نذرهم عالیه به نیت حل مشکلت صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن.بزن رو اسم کاربریم اولین تاپیکمو بخون پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست کسانی که حاجت روا میشن خبر میدن ،کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی تو تاپیک.راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست😊اینهایی هم که میان میگن توسل به شهدا شرک ،گناه وبدعت هست فقط ازخدا بخواین ، چون شیعه نیستن علیه توسل کردن میگن  !!! حالا که تا اینجا اومدی لطفا به نیت سلامتی وظهور آقا امام زمان صلوات بفرست.الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی یاعلی
کاش یکی واضح بگه

بابا این طفلک میگه سه ماه بیشتره نخواستن بیان ببینن قبلش اصرار داشتن همراه همه اقوامشون حدود ۵۰ نفر بیان و چمدون پر لباس (با هزینه همسرم) بیارن 

همسرم ب خونه خودمون راضی نشد 

ایشون هم گفتن بیایم خونه پدرت ک من قبول نکردم ( چون جهیزیه من ک خونه پدرم نبود ، کلا این رسمم دوس نداشتم) 

از اون وقت دیگه اصلا نخواستن بیان ببینن

الان فهمیدی؟

2740
بابا این طفلک میگه سه ماه بیشتره نخواستن بیان ببینن قبلش اصرار داشتن همراه همه اقوامشون حدود ۵۰ نفر ...

آره واضح واضحه بود😕

در برابر بی‌مهری آدم‌ها هیچ نمی‌گویم. سکوت و سکوت و سکوت. انگار که لال شده باشم؛ شاید هم کور و کر. دیگر نه انرژی توضیح دادن دارم و نه حتی حوصله‌اش را. می‌دانی؟ دیر دریافتم که مسئول طرز فکر آدم‌ها نیستم. بگذار هر که هرچه خواست بگوید! چه اهمیتی دارد؟ من در لاک خود راحت‌ترم. آن‌جا می‌شود آرام و بی‌دغدغه زندگی کرد!فروغ فرخزاد
کاش یکی واضح بگه

اسی رسم دارن بیان جهاز بینی و براش هدیه بیارن 

مادر شوهرش خواسته بیاد خونه اش شوهر اسی نذاشته بازم دعوتشون کرده خونه خودش هدیه بده باز اسی بهونه آورد نرفت 

الانم اسی ناراحته مادر شوهر نیومد 

2706