2737
2734

میشه لطفا تا اخر بخونید خداخیرتون بده لطفااا 

امانم با هزار جور بدبختی بیس سال پیش یه خونه خریده بود فک کن الان دیگ قیمتش چه قدره بعد چون یه خونه دیگ که توش زندگی میکردیم به نام مامانم بود ( چون بیشتر پولشو خودش داده بود ) بابام گفت این خونه رو بزن به نام من ولی باسه توعه 

حالا مامانم هر روز استرس داشت هی میگف نکنه خونه رو کاری کردی راستشو بگو اونم میگف نه دیوونه شدی 

مامانم خیلی ازش پرسید دیک دست اخر گفت بریم خونه رپ ببینیم بعد کاشف به عمل اومد اقا ده سال پیش خونه رو فروخته برده تو بورس هیچی کرده این همه مدت مارو خر فرض کرده دروغ پشت دروغ 

حدا از اینا بابام یه ادم فوق العاده خسیس و آشغالیه 

با هزار جو منت و بدبختی و التماس فقط پول بخور و نمیرمونو میده بعد باسه خودش میره سفر خارج اژ کشور 

دست خالی برمیگرده تازه طلبکارم هس 

هنوز یه هفته نشده مامانم فهمیده خونه رو فروخته دوباره میگ دارم میرم خارح 

مامانم انقد داد و بیدادکرد و تهدید کرد 

دلم برای مامانم خیلی میسوزه ولی هیچ کاری براش نمیتونم بکنم چی کار کنم 

حالا جدا از همه این قضیه پول بابام کلا ادم مضخرفیه یه ذره عشق تو وجودش نیست چ با مامانم چ با بچه هاش غریبه پرسته و حالم ازش بهم میخوره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای کاش مامانت خونه روبه نامش نمیزد😔

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎
2728
عزیزم فقط خداصبرتون بده شوهرمنمدخیلی بیفکری کرده تاحالایه بارورشکست شدیم ولی بازدرست شدش اوضاع انشال ...

کاش موضپع فقط به باد دادنش بود پرو هم هست 

دپباره داره میره خارج هتوز یه هفته نشده خجالتم نمیکشه

با تمام وجودم مادرت رو درک میکنم

یکی از این بدترش رو دارم باهاش سرو کله میزنم

کاریش هم نمیشه کرد یا باید جدا شد یا سوخت وساخت

دیشب برای یه سنوگرافی دادوبیدادی میکرد که نگو

2738

برای همینه میگن زن باید پس انداز مخفی داشته باشه اکثر مردا  پول رو از دست زنشون میگیرن ...

اگه مادرت شاغله دیگه ریالی به پدرت نده اگر هم میتونه که بعید میدونم، خونه ای که نشستین بزنین به نام مادرتون شما هم پشت مادرتون بایستید 

با تمام وجودم مادرت رو درک میکنم یکی از این بدترش رو دارم باهاش سرو کله میزنم کاریش هم نمیشه کرد ی ...

اخی عزیزم اره واقعا بابای منم مامانم هر کاری میکنه درست نمیشه فقط داره حرصش میده و پیر ترش میکنه بعد خودش ریلکس

برای همینه میگن زن باید پس انداز مخفی داشته باشه اکثر مردا  پول رو از دست زنشون میگیرن ... اگه ...

خونه ای که نشستیم که به نام مادرم هست چون خودش پوبشو داده پس انداز مخفی هم داره 

ولی بازم بابام پول نمیده اصلا بهش باشه خرجای ضروری 

الکی میگه ندارم بعد پا میشه میره خارج همه پول پوشاک و بیشتر خوراکمونو مامانم میده بابام بکشیش هم چیزی نمیده 

تنها اشتباهش همون خونه زدن به نامش بود که خیلی هم بد بود 

مادرت هم توقعاتش را ببره بالا هر سفری خواست بره بگه منم میام

عزیزم مشکل همین حاست دیگ دارم میگم اخلاقای دیگه بابام هم افتضاحه من یه چیز کلی در مورد زندگیمون گفتم وگرنه بابام عمرا نمیبرتش هزار جور بهونه میاره هزار حور اذیت میکنه ک کامانم خودش با پای خودش نخواد بره فک کردی مامانم بهش نگفته منم باهات میام ؟ 

اونم بگه چشم عزیزم ختما بیا

خونه ای که نشستیم که به نام مادرم هست چون خودش پوبشو داده پس انداز مخفی هم داره  ولی بازم بابا ...

متاسفانه مردها به زن های شاغل سخت پول میدن منم با این که شوهرم خسیس نیست خیلی سختش هست پول به حسابم بریزه فقط حاضره کارتشو بده

مادرت هم توقعاتش را ببره بالا هر سفری خواست بره بگه منم میام

عزیزم مشکل همین حاست دیگ دارم میگم اخلاقای دیگه بابام هم افتضاحه من یه چیز کلی در مورد زندگیمون گفتم وگرنه بابام عمرا نمیبرتش هزار جور بهونه میاره هزار حور اذیت میکنه ک کامانم خودش با پای خودش نخواد بره فک کردی مامانم بهش نگفته منم باهات میام ؟ 

اونم بگه چشم عزیزم ختما بیا

یه زبون نفهمیه که نگو

2706