2737
2734
ایشالله گلم. بنظرم اینبار نگاه افسر نکن ب خودت تلقین کن ک هیشکی پیشم نیست اصلا 

اره اون هفته آنقدر بسم الله و نام خدا رو گفتم لحظه پیاده شدن افسر گفت صدق الله علی العظیم🤣🤣قشنگ با خاک یکسان کرد این هفته میخام بگم به درک که رد میشم آنقدر میرم که تا قبولشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وجدانا اگه خودت بچه داشته باشی و یه راننده بچتو داغون کنه به خاطر استرس یا تسلط کافی نداشتن فحش نمید ...

من عزیزم تمرین میکنم الآنم تو شهر ماشین رو میرونم بهر حال همه از شکم مادر که یاد نداشتن باید خیلی تمرین کرد تا استادشی منم با گرفتن گواهی نامه اعتماد به نفسم برمیگرده الکی نمیشینم پشت فرمون خودمو طرف مقابل بدبخت کنم 

2728
🤣🤣🤣. اره فقط یه سلام بده و تموم. ماشینت اتوماته؟ 

اره عزیزم خیلی خوبه راحته ولی چه فایده بابام میگه وقتی عرضه گواهی نامه نداشتی جلوتر چرا خریدی واقعا گریه ام گرفته از همه سرکوفت میخورم انکار تمام خلق خدا اول گواهینامه گرفتن بعد ماشین 

من عزیزم تمرین میکنم الآنم تو شهر ماشین رو میرونم بهر حال همه از شکم مادر که یاد نداشتن باید خیلی تم ...

الان تنهایی میشینی توی شهر ؟

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
الان تنهایی میشینی توی شهر ؟

نه شوهرم کنارم میشینه الان دیروز دعوامون شد بهش گفتم دیگه نشینه کنارم تا اعتماد به نفسم بره بالا از طرفی هم میترسم که نزنم به جایی تنهایی 

2740
مگه فقط یه افسر با یه افسر دیگه برو 

این آموزشگاه که من میرم تقریبا نزدیک خونمونه فقط همین میاد البته دوتا هستند من فقط یبار با اون یکی رفتم همش همینه انگار

این آموزشگاه که من میرم تقریبا نزدیک خونمونه فقط همین میاد البته دوتا هستند من فقط یبار با اون یکی ر ...

بپرس ببین کی اون هست با اون بشین معمولا افسرها لج می‌کنن عوضش کن 

منم بار پنجم و ششم قبول شدم.

چرا از افسر ایراد می گیری. خودت مثل من استرس داشتی رد شدی.

آبروم رفته یعنی چی. بی خیال بابا. حرف غریبه و آشنا همیشه هست. ماشین خریدی ضرر که نکردی که بگی اگه اول قبول شده بودم بعد خریده بودم بهتر بود که من فکر نمی کنم اینطور باشه.

من همکلاسی پسر داشتم ده بار رد شده بود. ماشینم زیر پاش بود همیشه می روند ولی از بیرون که نگاه رانندگیش می کردم قوانین رو رعایت نمی کرد. می گفت چند بار تصادف کردم.

برای تعجیل در فرج آقا صاحب الزمان صلوات❤
اره عزیزم خیلی خوبه راحته ولی چه فایده بابام میگه وقتی عرضه گواهی نامه نداشتی جلوتر چرا خریدی واقعا ...

اره عالیه. اصلا تمام این حرفا رو ول کن بگو برای سرمایه گذاری خریدم اصلا.

کاربر تیام سابق
2706