2737
2739
خوشبخالت خیلی حسودیم میشه به آوایی که قبول میشه افسر خیلی قانون مداره رشوه هم نمیگیره اصلا مغزم هنگه ...

خب ماشین داری تمرین کن 

والا من ماشین نداشتم بابامم ماشین نمی‌داد دستم 

آخرین باری که آزمون دادم و قبول شدم ۲ ماه بود پشت فرمون ننشسته بودم

همونی که بهت گفتم 

فقط قبول شدن و نشدنت برات مهم نباشه 

وقتی همش میگی من باید قبول بشم استرس میگیری ماشین هم که داری خیلی راحت میتونی تمرین کنی 

کلیپ های آموزش رانندگی تو اینستا ببین حتما که پارک دوبل و اینجور چیزا آموزش میدن خیلی تاثیر داره 

ایشالا اینبار بیای تاپیک بزنی بگی قبول بشم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یا خود خدا خوشبحالتون بخدا اینجا خیلی بد میگیره شما کدوم شهری چقدر خوبه کاش اول تحقیق میکردم بعد میر ...

من اونروز ک رفتم امتحان دادم دقیقا سه ماه پیش

دیدم همههه قبول شدن من نفر اخر اخر بودم منم ک قبول کرد انقدررر خوشحال بودم ک تو پوست خودم نمیگنجیدم

ولی بعد چندروز ک از دوستامم پرسیدم دیدم تو این چندماه اخیر هرکی امتحان رفته خودشو همه کسایی ک رفتن بار اول قبول شدن

گفتم واویلاااا چه فاجعه بزرگی پیش رو داریم

کلیییی ادم مبتدی قراره بریزن تو خیابونا

بر اساس اینکه آبکی گواهینامه گرفتن

2728
مبارک باشه

چه فایده عزیزم دارم اعتماد به نفسم و از دست میدم یعنی هر سوار از من خوش شانس تره چقدر من بدبختم یه گواهی نامه نمیتونم بگیرم سخترین امتحانات قبول شدم این انگار طلسمم خیلی خجالت اوره بخدا برا منی که ۲۷ سالمه میبینم ۱۸ساله ها گرفتن جز من

2740
خب ماشین داری تمرین کن  والا من ماشین نداشتم بابامم ماشین نمی‌داد دستم  آخرین باری که آز ...

خدا کنه یعنی قبول بشم نذر انداختم کردنم الان تنها دلخوشیم همینه تو زندگی دیگه خسته شدم اره خیلی قبپلیم مهم برام واسه همون لحظه آزمون مثل مخ هنگ شده ها میشم نمیدونم انگار هیچی بلد نیستم یا دست و پام شل میشه 

دوست عزیز میگی افسر باهام لج کرده بی دلیل رد می‌کنه بعدش میگی استرس دارم سر جلسه همه چی یادم می‌ره

استرس کسی داشته باشه بخاطر همون استرس میتونن یک ضرب رد کنن

بعدشم افسر از کجا می‌دونه ماشینت چیه ک بخاطر ماشینت رد کنه؟

خوشبخالت خیلی حسودیم میشه به آوایی که قبول میشه افسر خیلی قانون مداره رشوه هم نمیگیره اصلا مغزم هنگه ...

مگه ی افسره ک میاد؟ هر هفته افسر فرق میکنه فک کنم.اره زیاد خودتو استرس نده ریلکس برو 

......خدایا ب توکل نام اعظمت.
کدوم استانی اگه می تونی پرونده تو بیار کرج اینجا شوهر خودش افسر بگم قبولت کنه

نمیشه دوریم عزیزدلم خوشبحالت فقط دعا کن این هفته ضایع نشم 😞😞😞

آیین نامش باطل میشه از ی شهر بره شهر دیگه 

من آنقدر نرفتم پارسال اسم نوشتم آیین نامم باطل شد باز دوباره آزمون آیین نامه دادم الان همین توشهری لعنتی مونده تو رو خدا دعام کنید فقط 😭

2706