2737
2734
عنوان

بارداری

95 بازدید | 20 پست

سلام به همه 

دوستان من قصد بارداری دارم و تنبلی تخمدان هم دارم ولی پردام منظمه 

دوره پریودی 30روزه دارم و امروز روز 21 دوره هستم 

به نظرتون اگه تست بزارم مشخص میشه

خیلی ذوق دارم😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

انشاالله که باردار باشید ولی به نظرم تا بعد موعد صبر کنید شاید الان نشون نده و شما استرس بگیرید 

💕اگه خدا بخواد خرداد میام خبر سالم بودن نی نی مو میگم   میخوام cvsبشم برای نی نیم دعا کنید سالم باشه  🤍🌱
انشاالله که باردار باشید ولی به نظرم تا بعد موعد صبر کنید شاید الان نشون نده و شما استرس بگیرید  ...

باشه عزیزم ممنون ولی اینقد که ذوق دارم صبر ندارم باید برم یه چهار پنج تایی تست بگیرم

2738
باشه عزیزم ممنون ولی اینقد که ذوق دارم صبر ندارم باید برم یه چهار پنج تایی تست بگیرم

استرس نداشته باش   علایمی نداری

💕اگه خدا بخواد خرداد میام خبر سالم بودن نی نی مو میگم   میخوام cvsبشم برای نی نیم دعا کنید سالم باشه  🤍🌱
استرس نداشته باش   علایمی نداری

خیلی احساس خستگی دارم امروز صبح هم که بیدار شدم تا الآن هرچی میخورم یخورده احساس تهوو بهم میده 

فکر کنم واسه استرسه

❤️ ولی اگه پریود هاتون خیلی دردناک هستش احتمالش زیاده حتما یه سر برو دکتر

ن ‌درد پریودیم معمولیه 

پری هامم منظمه 

همین جوری پرسیدم میخاستم بدونم علائم خاصی داره 

شاید چندماه دیگه باردار شم گفتم آگاه باشم 

صَبرم کَمه، حوصلَم دَر حَد حداقلِ.                                        شایع❤️
خیلی احساس خستگی دارم امروز صبح هم که بیدار شدم تا الآن هرچی میخورم یخورده احساس تهوو بهم میده  ...

انشاالله  که باردار باشید تست زدید منو ریپ بزن خوشحال میشم  منم تازه باردار شدم فکنم شش هفته باشم اگه باردار بودید باهم باشیم❤

ن ‌درد پریودیم معمولیه  پری هامم منظمه  همین جوری پرسیدم میخاستم بدونم علائم خاصی داره&n ...

به سلامتی عزیزم

چون خودم وقتی پری میشم خیلی درد دارم🥴

انشاالله  که باردار باشید تست زدید منو ریپ بزن خوشحال میشم  منم تازه باردار شدم فکنم شش هف ...

وای مبارک باشه عزیزم ❤️

واقعا میفهمم چقد استرست ریخته وقتی تست زدی

2706