2733
2734
عنوان

خدا چیکار میکنه؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 851 بازدید | 81 پست
گاهی وقتها دور هامون رو میزنیم گناهامون رو میکنیم اونوقت یکبار که بلایی سرمون بیاد یقه خدا رو میگیری ...

همیشه همینه 

هر کس به اندازه ی سطح شعور و شخصیت خودش صحبت میکنه ،کلماتی که از زبان جاری میشن نشانگر شخصیت شماست پس قبل صحبت کردن کمی تأمل کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من همیشه به یاد خدا بودم  من چندین سال قبل موقع اذان صبح بعد از نماز بیدار میموندم و قرآن میخو ...

مؤمن به منزله كفه ترازو است، هر چه بر ايمانش افزوده گردد، بر بلايش نيز افزوده مي شود

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
2731
به دین کار ندارم اما دلم میخواد وقتی بخاطر بدبختی هام دارم با خدا دعوا میکنم و ازش گلایه میکنم یهویی ...

مذهبی نیستم، ولی دلیل بدبختی های من یا شما خدا نیست 

خدا ب انسان عقل و توانایی داده دیگه اینکه چجوری بااین دوتا زندگیتو بگذرونی دست خودته الانم اگر شما مشکلی داری بخاطر خودته ک بلدنیسی چجوری از عقل و تواناییهات استفاده کنی الکی دنبال مقصر نگرد عزیز

یک نفر پیش فلک ریش گرو بگذارد،تا که دست از سر ازردن ما بردارد تاپیک های درسی مربوط ب من نیست  کاربری دست دونفر بود💥
ممنونم همچنین شما🌹🌹🙏🙏 ممنونم از لطفت🙏💚 نه بابا خواهش میکنم 

شک کردین من نمیگم عقیدم درسته ولی چند روز پیش توهمین سایت یه نفر به ائمه و خدا بد ترین توهین ها رو کرد در صورتی که من چیزی نگفته بودم بدترین فحش ها رو به من داد در صورتی که شما برخوردتون محترمانه بود شما فقط سختی کشیدین امیدوارم از این مرحله گذر کنین انسان از خودشناسی به خدا شناسی میرسه 

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
حالا یه عده آدم حقیر نوکرصفت میان از خدا دفاع میکنن😅😅 نه وایییییی خدا خیلی مهربونههههه کفر نگو & ...

پناه بر خدا . اعوذ بالله من الشیطان لعین رجیم  .. عزیزم اینجوری نگو برای خودت میگم . 

عزیزم توی بزرگ و مهربونه بودن خدا که شکی نیست اما حواست باشه خدا عادلهههه یک نی نی سایتی امضاش این بود :  خدایا ارحم الراحمین بودنت خیلیارو پررو کرده. 

خدا خودش حواسش به بنده اش هست . خداا پیامبر ( ص) رو که انقدر علاقه داشت بهش رو هم یتیم هم از فقرا آفرید تا حال این افراد رو درک کنه . 

ما بنده خدایییم . خدا گفته همه چیز را برای تو انسان خلق کردم تو را برای خودم . 

عزیزم خدا نیاز به دفاع نداره . 

ثانیا خدا خودش گفته در دین هیچ اجباری نیست بعدش هم عقوبت افراد رو گفته درباره عاقبتشون 

مواظب خودتون باشین 

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟
2740
خواهر بیخیال  الان دعوامون میشه دوباره😁

😂😂😂بی خیال

وقتی دایناسور ها وجود داشتن وقتی چیز های غیر ممکن ممکن میشه وقتی یک ادم فقیر غنی میشه 

چطور می تونید اینقدر راحت خدا رو انکار کنید من بارها دیدم که ادمی که همه بهش ظلم کردن اما به خواست خداوند به چنان درجه ای رسید که همه تعجب کردیم 

شما اگر فقط به طبیعت بنگری خدا رو با تموم وجودت حس میکنی 

خب کار اون اشتباه بود خب ممنونم🌹🌹امیدوارم همه بتونن از سختی ها به سلامت عبور کنن 

🌷

2706