2737
2739
عنوان

خدا چیکار میکنه؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 851 بازدید | 81 پست
ما نمیگیم برده میگیم بنده یعنی خلق شده .....شمابه کسی که شیطان ازش سواری میگیره و هوای نفس بهش غالب ...

بنده یعنی خلق شده ؟؟؟؟؟

توی کدوم لغت نامه فارسی چنین چیزی نوشته شده؟

بنده میدونی یعنی چی ؟ یعنی در بند 

یعنی کسی که در بند هست

معادل عربی بنده چی میشه؟ میشه عَبد

عرب ها زمان قدیم به برده هاشون میگفتن عبد

عبد به برده مذکر میگن  اَمه به برده مونث میگن

من خودم عرب هستم و به این کلمات تسلط کامل دارم 

بنده یعنی خلق شده ؟؟؟؟؟ توی کدوم لغت نامه فارسی چنین چیزی نوشته شده؟ بنده میدونی یعنی چی ؟ یعنی در ...

‌‌‌‌‌پست رو درست نخوندین میگم ما نمیگیم برده شما از واژه برده استفاده کردی  ما مخلوق خداوندیم پس بنده اش محسوب میشیم چرا جواب سوال دومم رو ندادی🤔

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

‌‌‌‌‌پست رو درست نخوندین میگم ما نمیگیم برده شما از واژه برده استفاده کردی  ما مخلوق خداوندیم پ ...

درست خوندم

میگم برده و بنده هر دو یک معنی میدن

بنده اصلا به معنای مخلوق نیست 

بنده یعنی کسی که در بند کسی دیگه باشه و اسیرش باشه 

در پاسخ به سوال دومت هم شما اول بیا خوب بودن خدا رو ثابت کن بعدش درباره شیطان هم صحبت میکنیم 

درست خوندم میگم برده و بنده هر دو یک معنی میدن بنده اصلا به معنای مخلوق نیست  بنده یعنی کسی ...

در جواب شما که شیطان جفت چشماتون رو کور کرده حرفی ندارم چون اگه خدا دیدنی بود هم باز باهاش عناد میکردین مشکل شما باورتون نیست دین و حدود الهیه یه روزی همچنین متنی خوندم ولی باورش نداشتم تا الان

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
2728

@فاطمه_محقق    

در جواب شما که شیطان جفت چشماتون رو کور کرده حرفی ندارم چون اگه خدا دیدنی بود هم باز باهاش عناد میکر ...

اینم شد دلیل ؟

اینم شد استدلال ؟

چرا از استدلال و استنتاج فرار میکنید؟

من پاسخ سوالتون رو دادم اگه پاسخی دارید بدید

من رو به قال صادق و قال باقر و قال فلان ارجاع ندید

من صد برابر بیشتر از شما حدیث و روایت خوندم چون یه زمانی مذهبی بودم 

عقل بالاتر از نقل هست و مقدم بر نقل هست

شما اول با عقلت یه پدیده ای رو بررسی کن بعدش بیا از نقل فلان امام استفاده کن 

اینم شد دلیل ؟ اینم شد استدلال ؟ چرا از استدلال و استنتاج فرار میکنید؟ من پاسخ سوالتون رو دادم اگ ...

اهان پس مرتد هستی پس دیگه به دین چیکار داری راهت رو برو

2738
شب اول قبر هم میخوای خانم محقق رو صدا کنی؟ هر کسی خودش باید برای خودش حجت بیاره 

پس به شب اول قبر ایمان دارین🤣🤣🤣🤣ایشون رو تگ کردم تا از این تاپیک جا نمونه وگرنه ریشه سوال های شما رو میدونم کجاست شما با قواعد چهار چوب دار و خط قرمز ها و حدود الهی مشکل دارین برای همون گناه هاتون رو هم گردن خدا میندازینمیگین خدا وجود نداره ولی میشه یبار دیگه متن تاپیک رو بخونین🤔

خدا یا نیست یا اگر هست با مظلوم نیست که اگر بود اصلا مظلومیت معنی نداشت 

خدا،خدای ظالماست

تمام درکم از دنیا درون مصرعی جا شد                                        فقط سربسته میگویم:نبودم کاش از اول...
اهان پس مرتد هستی پس دیگه به دین چیکار داری راهت رو برو

به دین کار ندارم اما دلم میخواد وقتی بخاطر بدبختی هام دارم با خدا دعوا میکنم و ازش گلایه میکنم یهویی یه آدم دیندار نیاد وسط دعوا و خودش رو نخود آش کنه😊😊

خدا یا نیست یا اگر هست با مظلوم نیست که اگر بود اصلا مظلومیت معنی نداشت  خدا،خدای ظالماست

این چه حرفیه پس اگر اینجور بود اولین نفری که از دین خارج میشد امام سوم مون بود

پس به شب اول قبر ایمان دارین🤣🤣🤣🤣ایشون رو تگ کردم تا از این تاپیک جا نمونه وگرنه ریشه سوال های شم ...

من به این مزخرفات اعتقاد ندارم

من سعی کردم از طریق اعتقادات خودتون شما رو زیر سوال ببرم 

چرا فکز میکنید دونیا باید پراز آدم خوب باشه؟

ما درس های مهم زندگیمونو از آدم های ظالم و گناهکار یاد گرفتیم

من از خدا دلخورم ولی عاشقشم نمازم زیاد نمیخونم آدم مذهبی نیستم ولی عجیب به حکمتش اعتقاد دارم

تو هرچیزی حکمتی داره که عقل ما محدوده دراون زمینه

اتفاقا زمانی عدالت برپا میشه که همون می‌میریم! فکر کن چه اونی که خوشبختانه چه بدبخت درنهایت میمیره این یعنی عدالت ولی هرکسی طبق نیت قلبیش مسیر اون دنیارو انتخاب می‌کنه

این دنیا ازمایشه

اسفند۹۹ روز دوشنبه ساعت ده صبح هیچوقت یادم نمیره، دیگه اون آدم سابق نشدم💔 آرزوهام پودر شد، خدایا میبینی؟ من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاست💔 ثانیه به ثانیه که میگذره قلبم بیشتر مچاله میشه💔مادرم اشک هامو که میبینه دلش می‌شکنه💔از بابام متنفرم که باعث  این حال  بدم شد💔 از خدا پرسیدن بدترین عذاب واسه یه انسان مظلوم چیه؟ گفت بال هاش شکسته بشه💔 امام حسین آخرین امیدم به توعه یادته چهل شب برات نماز شب خوندم به حرمت همونا نجاتم بده💔روزگار بدی رو میگذرونم برام دعاکنید شاید نفس یکی از شما حق باشه💔الان حاضرم همه چیزمو بدم فقط خوب بشم💔افسردگی لعنت بهت💔تا ابد حسرت دندونپزشکی شهید بهشتی موند رو دلم💔خدایا تروخدا😭😭😭باید از سمت خدا معجزه نازل بشود تا دلم باز دلم باز دلم، دل بشود⁦❤️⁩                                                «چه بسیار تقدیرها که به تدبیرها میخندند»من این جمله رو زندگیش کردم💔                                         من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاس🙃💔            ما همیشه از کسایی که دوسشون داریم ضربه میخوریم💔 شدم مثل دختر بچه ای که تنهایی با عروسکاش بازی می‌کنه💔  گاهی وقتا از تنهایی و شدت غم شده شش ماه اصلا از خونه بیرون نرفتم پس با من از تنهایی و غم حرف نزن💔 میگن دردی که تورو نکشه قوی ترت می‌کنه ولی من میگم می‌کشه ولی جوری که هر ثانیه می‌میری💔 خدایا من از درگاهت با دل شکسته چشم گریون و قلب پراز درد نا امید و دست خالی برگشتم💔
2706