2733
2734
عنوان

خدا چیکار میکنه؟!

851 بازدید | 81 پست

آدمی که زندگی همسر و فرزندش سر هیچ و پوچ از بین میبره. 

اون فرد: نفرین شد.‌دعا برای هدایت شد. 

خدا رفتار بنده اش را چگونه میخواهد توجیح کند!؟؟

اون زن جوانیش بر باد میرود . بچه بدون پدر در این دنیا پست بزرگ میشود!

هر سازنده ای مسئولیت شی ساخته شده خود را گردن میگیرد اما خدا چی؟! قصد ندارد ظلم ظالمان که دست ساز خود اوس گردن بگیرد؟؟؟؟؟!؟؟؟

گاهی وقتها دور هامون رو میزنیم گناهامون رو میکنیم اونوقت یکبار که بلایی سرمون بیاد یقه خدا رو میگیریم 🤣🤣🤣

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا یه عده آدم حقیر نوکرصفت میان از خدا دفاع میکنن😅😅

نه وایییییی خدا خیلی مهربونههههه

کفر نگو   ناشکری نکنننننن 

حتما حکمتییییییییییییی بوده

چرا همه چیزو تقصیر خداااااااااا میندازی توووووو

مگه خدا بهت عقل ندادههههههههه

حتما خودت خواستییییییی که این بلا ها سرت بیادددد

برده های نوکرصفت احمق🤣🤣

2728
گاهی وقتها دور هامون رو میزنیم گناهامون رو میکنیم اونوقت یکبار که بلایی سرمون بیاد یقه خدا رو میگیری ...

یعنی گناه خودمون که داره برمیکرده؟

بچه چ گناهی داره؟ 

کلا خدا در گناه گناهکاران شریک 

به خاطر همینم هست قیامت و عدالتی برپا کرده چون میدونه پاک نیافریده

خداوند مسیول رفتاراشتباه آدمها نیست.هر کس مسیول رفتار خودشه.و بچه های اون پدر هم در پذیرفتن ظلمشون مقصرند.متاسفانه توی تاپیک تون چقدر راحت بهم فحش میدهند آدمها.الان خدا مسیول این فحشاست ؟موفق باشید 

اگر دنیا و سرای زندگی ادمی تا  ابد فقط همین دنیا بود با  شما موافق بودم اما نیست 

مرگ ترمز هر ظالمی در این دنیا هست و این دنیا فقط وسیله ازمایشه خوب وبد همه در این دنیا زندگی می‌کنیم و می‌میریم اما در سرای بعدی جایگاه ها فرق داره هر چقدر هم که کسی ظالم و قلدر بوده باشه بسیار بسیار دست بسته اس اون دنیا 

(این درمورد ظالم هایی هست که در این دنیا جزا نمیبینن چون تعداد زیادیشون در این دنیا مجازات میشن من خودم زیاد دیدم)

ممکنه فک کنی شعاره ولی حقیقته

در واقع حقیقت فقط همینه (حیات آدمی فقط محدود به این دنیا نیست )

فضای مجازی رو باور کردی ؟ پس تا ابد واقعی ها رو تجربه نمیکنی :)  
حالا یه عده آدم حقیر نوکرصفت میان از خدا دفاع میکنن😅😅 نه وایییییی خدا خیلی مهربونههههه کفر نگو & ...

مشکل اینجاس عقل نداده به اندازه

اگر به اندازه کفایت میداد کار به اینجا نمیرسید. 

2740
خداوند مسیول رفتاراشتباه آدمها نیست.هر کس مسیول رفتار خودشه.و بچه های اون پدر هم در پذیرفتن ظلمشون م ...

پس کی مقصر؟

پراید جان انسان ها را گرفته

آیا سایپا مقصر؟ بله

راننده مقصر؟ میتونه باشه اما سازنده خودرو باید با کیفیت بسازد 

مشکل اینجاس عقل نداده به اندازه اگر به اندازه کفایت میداد کار به اینجا نمیرسید. 

خب همون دیگه پس نهایتا همه چیز تقصیر خود خداست

اگه یه نفر به دیگران بدی میکنه و ذات بدی داره 

این ذات بد رو کی بهش داده ؟  خود خدا بهش داده

پس خدا در همه چیز شریکه

نه تنها شریکه   بلکه منشا اصلی خودشه

یعنی گناه خودمون که داره برمیکرده؟ بچه چ گناهی داره؟  کلا خدا در گناه گناهکاران شریک  ب ...

برتری انسان از حیوان فقط بخاطر استقلال و تعقلشه شما با این پستتون انسانها رو در حد حیوان پایین اوردید،🤣🤣🤣🤣

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻

این همه آدم با پراید سالها زندگی میکنند وننیمیرند‌.پس خودادمها هم در مردنشون مقصرن که بد میروند و می میرند.ببیتید هرادمی به اندازه خودش مقصره.وه کارخانه چه راننده.اگه اصلا ماشینی نبود بهتر بود؟وارد بحث فلسفی شدید.پس اونایی که با شاسی بلند آمریکایی می‌میرند چی ؟موفق باشبد

پس کی مقصر؟ پراید جان انسان ها را گرفته آیا سایپا مقصر؟ بله راننده مقصر؟ میتونه باشه اما سازنده خ ...

خیر اون کسی که کمربند نمیبنده و سرعت مجاز رو رعایت نمیکنه مقصره 🤣🤣🤣🤣هر لحظه بیشتر از افکار بچگانه‌اتون خندم میگیره

ما ترجیح میدیم مثل بچه ها فکر کنیم ولی مثل برده ها نه😊😊

ما نمیگیم برده میگیم بنده یعنی خلق شده .....شمابه کسی که شیطان ازش سواری میگیره و هوای نفس بهش غالب شده چی میگین 🤔

2706