2737
2739
عنوان

میگه ببریم بدوزیم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1977 بازدید | 85 پست

حواست باشه اگه کارت به جدایی بکشه مهریه کامل فقط به زنی تعلق میگیره که پزشک قانونی تایید کنه با هم رابطه داشتید

احساساتمو نمیتونم پنهان کنم واسه همین بهم میگن بی سیاست ولی من خودمم بدون ادا بدون تظاهر بدون دورویی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقد حرف تو زشت بود و چقد اون جواب قاطعی داد

و اینکه  حرف تو ب این دلیل زشته ک سریع تا ناراحت شدی اولین چیزی ک اومد ب ذهنت این بوده

منم بودم میگفتم بیا بریم اگ بر این قرار بود همه وقتی از هم ناراحت پرده ها زناشونو میدوزن و‌میفرستنشون خونه باباشون

2728

حالا وقتی میگیم تو عقد رابطه کامل نداشته باشین روشنفکران با ابهت امروزی باکلاس، میریزن سرمون که وای این حرفا چیه مغزتون زنگ زده هست قدیمی فکر میکنید و فلان

هیچوقت کامل دل ندین به این مردا

اولین بار که از سر در دانشکده پزشکی وارد شدم😍اولین بار که وارد بیمارستان شدم😍اولین بار که با بیمارا صحبت کردم😍تمام خستگی کنکورم فراموش شد...هنوزم وقتی تو بیمارستانم،احساس خوبی دارم...قشنگه که آرزوهات را زندگی کنی😍تلاش کنید کنکوریاا...به آرزو رسیدن ارزشش را داره🌸🌸🌸امضاهای شمام خود به خود پاک میشن؟

نمیدونم چرا اکثرا اینجوری شدن سر یه دعوا سریع میرن سر موضوع طلاق بابا زندگی دیگه دعوا داره شادی داره باید با هم کنار اومد نه اینکه سر هر موضوعی سریع طلاق رو وسط کشید🫤🫤🫤

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫
2740
یه سرچ کن بابا  دیگه این چه حرفیه

ولش کن همیشه تو اینجور تاپیکها از این ادمها پیدا میشن این حرف رو میزنن اونوقت چند تا بچه سال با پست این ها میرن خودشون رو بدبخت میکنن

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
2706