2737
2734
عنوان

کدومش(خاستگار)

128 بازدید | 15 پست

اولیش پسرمعلم خصوصیمه مهندسی میخونه وضع مالیشونم خیلی خوبه اماتک فرزنده وعزیزکرده مامانو باباش که مامانش از۳سال پیش به مامانم میگه دخترت خیلی نسبت به دخترای الان خوبه وتقریبا ازدواجمونم سنتی حساب میشه که میترسم ازین مامانیا باشه وقیافشم معمولیه 

دومیش پسرخالمه که میگه اول دوست شیم تاکم کم متوجه اخلاقیات هم بشیم بعدم عقدو..که دوستیم زیرنظرمادراست که درس نخونده وپیش پدرش کارمیکنه قیافشم خوبه

واینکه ۱۷سالمه میدونم زوده دوتاشونم میگن فعلا باهم آشنابشیمو اینا منظورم اینه حالت نامزدی باشه تابعد من خودم تقریبا راضی نیستم شمابودین کدومشو انتخاب میکردین؟

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎

هیچکدوم . الان وقت فکر کردن به اینا نیست.وقت تحصیل و لذت بردن از مجردیه

تاریخ سخن خواهد گفت🕊️                                            با جمله ی (نظر هر کسی محترمه) مخالفم...من به نظرات اشتباه احترام نمی‌ذارم... پلویوفیلیا:کسی که عاشق بارونه و با بارون احساس آرامش می‌کنه:)🌚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

هفده باید فقط درس بخووووووونه

هیــــــــــــــــــچ کدوم

اگر راست است که هر کسی یک ستاره روی آسمان دارد، ستاره‌ی من باید دور، تاریک و بی‌معنی باشد! شاید اصلاً من ستاره نداشته‌ام(من واقعا هـــــــیچ جوره توانایی مکالمات ادامه دار و طولانی رو ندارم،پس علاوه بر اینکه خواهشا درخواست دوستی ندید بلکه برای مکالمات ادامه دار و معاشرت طولانی  هم جایی تگم نکنید ) 
آخه 17 سال ؟

خودمم میگم الان نه اونا میگن صبرمیکنیم

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎
هیچکدوم . الان وقت فکر کردن به اینا نیست.وقت تحصیل و لذت بردن از مجردیه

2740
هفده باید فقط درس بخووووووونه هیــــــــــــــــــچ کدوم

پسرخالت خب همیشه جلوچشمت بوده حسی بهش نداری؟مورد اولم ک بایدرفت آمدباشه تابفهمی مامانیه یانه که باز ...

چرا یه حس کوچیکی دارم 

رفتو آمدم میگم اول تصمیمو بگیرم بعد قراررواینا

سنمم میگن صبرمیکنیم

چرا یه حس کوچیکی دارم  رفتو آمدم میگم اول تصمیمو بگیرم بعد قراررواینا سنمم میگن صبرمیکنیم

یعنی ب پسرخالت؟ببین عزیزم الان تویه سنی هستی ک خیلی هیجان داری وقلب آدم جلوی عقلومیگیره.اگه ازمن میپرسی کلا تاوقتی ک۲۰نشدی فکرتومشغول نکن. واسه ازدواج همیشه وقت هست درسته ک میگن صبرمیکنیم و..ولی هزارتااتفاق میفته ک آدم اززندگیش میفته وهمه ی هم وغمش میشه طرف.ازجوونیت لذت ببرفعلا وواسه آیندت برنامه بچین

یعنی ب پسرخالت؟ببین عزیزم الان تویه سنی هستی ک خیلی هیجان داری وقلب آدم جلوی عقلومیگیره.اگه ازمن میپ ...

اره به پسرخالم 

مرسی عزیزم♥️

اونا بگن تو مهم ترین مسئله زندگیت تو باید تصمیم بگیری  نه دیگران (البته از راهنمایی های خانوادت هم استفاده کنی) واقعا اگه اونا خیلی آدمهای دنیا دیده و باتجربه ای بودن می بایست درک میکردن حتی پیشنهاد دادن به یه دختر ۱۷ ساله کار درستی نیست اونم تو دنیای امروز. یادت باشه واقعا ۱۷ سالگی وقت تصمیم گرفتن برای این مسئله بشدددددددددت مهم نیست

وقتی درس بخونی وارد دانشگاه بشی دیدت به همه چیز تغییر میکنه تازه می فهمی معیارهای انتخاب همسر چیه زندگی مشترک چیه

انتخاب درست یعنی چی

بی تعارف و محکم بگو فعلا نه اگه واقعا انقدر مشتاقن با خانواده شما وصلت کنن خب صبر میکنن

زندگیشون رو بهتر میسازن تا تو فرصت مناسب بتونی یکی رو انتخاب کنی

هرچند بنظرم شاید مورد اول کمی بهتر باشه البته اگه شما قصد ادامه تحصیل داری

و اینکه از جهات اخلاقی و سایر مسائل مناسب هم باشید

پروانه پشت پیله اش حس کرد راهی هست و رفت شاید به راه بسته هم باید امیدی بست و رفت
2706