2733
2734
عنوان

شیاف پروژسترون تو هفته ۶

39 بازدید | 7 پست

سلام دوستان

من دیشبم تاپیک زدم که ۶ هفته و ۳ روز هستم و لک بینی داشتم و فعلا جنچین قلب نداره.دکتر شیاف پروژسترون نوشته .امروز لکه بینیم قط شده.الان یعنی چی؟جنین میخواد رشد کنه که لکه بینیم قط شده یا ربطی نداره؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ۶ هفته بودم لکه بینی داشتم یه دکتر مجازی گفت شیاف بزار خونریزی کم شد یکم اماب عد دکترم گفت بارداری ضعیفه بوده و میخواسته سقط بشه نباید جلوشو میگرفتی...حالا انشالله از شما داره رشد میکنه

دوستان اگر سوالی در زمینه" مشاوره خانواده" و "پیش از ازدواج" دارین تا جایی که بتونم راهنماییتون میکنم و درخدمتم🌱
2728
سقط شد

سابقه سقط داشتین؟یا علتش مشخص شد؟برا من گفتن اولین عامل عامل ژنتیکه.در حالی که نه من نه همسرم تو فامیل د خونواده همچین موردی نداشتیم.بچه اولمم خیلی راحت بود گذشت ایام بارداریش

سابقه سقط داشتین؟یا علتش مشخص شد؟برا من گفتن اولین عامل عامل ژنتیکه.در حالی که نه من نه همسرم تو فام ...

نه فقط یه بار سقط داشتم علتش هم معلوم نیست

دوستان اگر سوالی در زمینه" مشاوره خانواده" و "پیش از ازدواج" دارین تا جایی که بتونم راهنماییتون میکنم و درخدمتم🌱
2740