2737
2739

نمیدونم اقای عرفان سهرابی که متخصص علوم غریبه هست در اینستاگرام رو میشناسید یا خیر  ؟!من چند روز پیش ازشون خواستم بخاطر یکسری مشگلات که داشتم  برای من و همسرم بررسی کنه که به من گفتن برای شما طلسم خاکی زدن  که شمارا سرد کنن از همسرتون😳منم حاج و واج که خدایا یعنی کی اینکارو کرده  من با کسی خصومتی ندارم  اخه  !!خلاصه که خییلی فکرم در گیر  که یعنی کی میتونه اینکارو کرده باشه ؟حالا میخوام بدونم میشه از طریقی فهمید  ؟؟؟بخدا خییلی دلم شکسته  خیلی حس بدی پیدا کردم به همه  نمیدونم چیکار کنم    .در ضمن با کسب مشگلی نداریم فقط همسرم با خانوادش یه مشگلاتی دارن رفت و امد  نمیکنه باهاشون  🥴یعنی ممکنه کار اونا باشه؟؟!!!

هههممممممه طلسم دروغهن دروغ جادو وجود داره ولی الان کلا کسی نی ک بتونه جادو کنه

خداوند تو قران گفته هست  ولی واقعا من دوساله شوهرم این رو به اون رو شده بود واسه همین رفتم پیگیری کردم  بدون هیچ دلیل خاصی یهو بد شد باهام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خداوند تو قران گفته هست  ولی واقعا من دوساله شوهرم این رو به اون رو شده بود واسه همین رفتم پیگی ...

منم نگفتم ک نیست گفتم وجود داره ولی کسی نمیتونه طلسم کنه شاید مثلا نیروی شیطانی چیزی مسلط کنن براتون

عزیزم اگه کتاب مفاتیح الجنان داری توی لیست نگاه کن نوشته دعا برای باطل کردن سحر و جادو اونو هر روز بخون با معنیش که مهم تره دعای حزر های چشم زخم هم بخون توی همون کتاب هست اسفند دود کن صبح و غروب انشاالله هر کسی جادو کرده باطل میشه هیچ قدرتی بالاتر از قدرت خدا نیست و انشاالله به زندگیه خودشون بر میگرده 

حرف پیشگو هارو باور نکنین .جز خدا کسی نمیدونه آینده چی پیش میاد ..و اگه واقعا هم طلسم باشه کسی بهتون‌گفت باطل میکنم یا میگم جاش کجاست دروغه و با پخش سوره بقره هر طلسمی دارین خودتون باطلش کنین

💖من هر روز زیارت عاشورا می خونم ب عشق امام حسینم 💖. هر چه دلم خواست ن آن میشود 🦋هر چه خدااا خواست همان میشود🦋میشه برای سلامتی وظهور آقا صاحب الزمان و سلامتی پدر و مادر و عزیزام و جور شدن ازدواجم یه صلوات و حمد بخونی ؟خدا ازدواجمو جور کنه و هر چی  با خیر و صلاحه خداست  همون بشه .ان شاالله شمایی ک داری میخونی هررررردعایی ک در حق من کردی خدا صدبرابرشو بهت بده. بحق خانم  فاطمه  زهرا .اگه چشمت افتاد امضام دعام کردی بگو تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋
عزیزم اگه کتاب مفاتیح الجنان داری توی لیست نگاه کن نوشته دعا برای باطل کردن سحر و جادو اونو هر روز ب ...

ممنون بله اتفاقا حاج اقا گفتن نماز اول وقت و ذکر بگید هم من هم همسرم

2738
حرف پیشگو هارو باور نکنین .جز خدا کسی نمیدونه آینده چی پیش میاد ..و اگه واقعا هم طلسم باشه کسی بهتون ...

نه ایشون معتبر چیزی نگفت فقط گفت طلسم دارید  مامانمم پارسال برام از یه اقایی سرکتاب گرفت اونم همینو گفت  ایشون چیزی طلب نکردن  فقط گفتن نماز اول وقت و ذکر بگو

فکنم اگه شروع کنی به باطل کردنش بعد مدتی متوجه میشی کار کی بوده،آدم همیشه از جایی که فکر نمیکنه میخوره،راستش من چند روزه تو خونه سوره بقره پخش میکنم دوشب پیش خواب عجیبی دیدم الان شک دارم همون شخص برام دعایی گرفته باشه اما اصلا بنطرم اونا سمت این چیزا نیستن والا نمیدونم

خداوند تو قران گفته هست  ولی واقعا من دوساله شوهرم این رو به اون رو شده بود واسه همین رفتم پیگی ...

منم خیلی اعتقاد دارم به این چیزا منم دو ساله و نیمه ازدواج کردم شوهرم عاشقم بود از فروردین تا الان خیلی اخلاقش عوض شده بی جهت فاصله میگیره و بد اخلاقی میکنه من میدونم که جاریم که اهل این جور کاراست دعا گرفته چون علنا حسادت میکرد الانم یک ساله باهاشون قطع رابطه کردیم منم همش دارم این دعا هارو میخونم و پناه بردم به خدا امیدوارم که باطل بشه اگه جادویی هست چون از اواخر اسفند تا الان یه سره خودمم مریض شدم و همش یه پام دکتره ده کیلووزنم کم شده  فقط توکل کردم به خدا که حل کنه 

نه ایشون معتبر چیزی نگفت فقط گفت طلسم دارید  مامانمم پارسال برام از یه اقایی سرکتاب گرفت اونم ه ...

سوره بقره رو ۴۱ روز با صدای بلند پخش کنین و خودتونم بخونین باطل میشه ان شاالله هر چ قدر هم طلسم سختی باشه 

💖من هر روز زیارت عاشورا می خونم ب عشق امام حسینم 💖. هر چه دلم خواست ن آن میشود 🦋هر چه خدااا خواست همان میشود🦋میشه برای سلامتی وظهور آقا صاحب الزمان و سلامتی پدر و مادر و عزیزام و جور شدن ازدواجم یه صلوات و حمد بخونی ؟خدا ازدواجمو جور کنه و هر چی  با خیر و صلاحه خداست  همون بشه .ان شاالله شمایی ک داری میخونی هررررردعایی ک در حق من کردی خدا صدبرابرشو بهت بده. بحق خانم  فاطمه  زهرا .اگه چشمت افتاد امضام دعام کردی بگو تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋
فکنم اگه شروع کنی به باطل کردنش بعد مدتی متوجه میشی کار کی بوده،آدم همیشه از جایی که فکر نمیکنه میخو ...

اسنات عزیز منم دقیقا چند ماه پیش خواب جاریمو دیدم  که تو خواب دو تا از دوستاشو فرستاده بود و منو اذییت میکردن  ولی اصلااااا بهش نمیخوره  تا حالا کاری بهم نداشتیم   گفتم شاید خواب پریشون بوده  اصلااا نمیتونم باور کنم اون باشه  ما سالی یکبارم بزور همو میبینیم

باطل میشه ولی خیلی سخته 

بعضی هاش رو نمیشه باطل کرد بستگی به نوع دعاش داره

برای من و همسرم هم نوشته بودن و از طریق غذا بهمون دادن که جدامون کنن

سوره بقره بخون و صوتش رو هم توخونه پخش کن 

۴قل بجز سوره فیل همیشه بخون

بعد هرنماز اایت الکرسی بخون

رو یه برگه ۲۱بار بسسم الله الرحمان الرحیم بنویسید و حین نوشتن بخونید و رو در خونه بچسبونید

درد
2706