2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخی 😔خدا رحمتش کنه  واقعا سرطان به آدما نشون میده کیع قرار بمیرن متاسفانه خیلی بده ندونی بهتر ...

ممنونم،،،، خدا کمکش کنه،،، اونم جوون بود 31/32 سالش بود ک فوت کرده

ای آنکه در قلبمی و کنارم نه ! تو پنهانی ترین دلتنگی منی(H) خدایـــا ازت میخوام به دلش آرامش بدی،،، بهترینا قسمتش بشه، همیشه دلش شاد و لبش خندان باشه❤ ممنوعه ترینم همیشه دوستت دارم😘
2731
باید چیو رعایت می‌کرد میشه دقیق تر بگید

مثلا باید رعایت کنن سرما نخورن یا بوی غذا یا عطر یا دود و... بهشون نیاد،،، هر جایی نرن هر نوع غذایی رو نخورن،،،بعد از پیوند تا ی مدت ی محدودیت های دارن

ای آنکه در قلبمی و کنارم نه ! تو پنهانی ترین دلتنگی منی(H) خدایـــا ازت میخوام به دلش آرامش بدی،،، بهترینا قسمتش بشه، همیشه دلش شاد و لبش خندان باشه❤ ممنوعه ترینم همیشه دوستت دارم😘
2740

مریض ما خوب شد خداروشکر

اولاش خیلی اذیت شد،ینی امیدی به خوب شدنش نداشت ولی خوب شد

🔮اسمم آتاناز🔮                                                              آدم گِل بود و از فوت خدا زنده شد...برای جون بخشیدن به اون گِل روحش بهش داد..،اینو یادت باشه تو فرزند آدمی و روح خدا تووو وجودت حالا بیا دنیا رو قشنگتر کن❤️.             اگر آدما به این فکر کنن و باور کنن حتما دنیامون قشنگتر میشه🤍♥️
مریض ما خوب شد خداروشکر اولاش خیلی اذیت شد،ینی امیدی به خوب شدنش نداشت ولی خوب شد

خداروشکر که خوب شده واقعا خوشحال شدم

بیماریش چی بوده و چقدر طول کشید تا خوب شه الانم تحت نظر پزشکه یا نه

راستش نمیدونم اما خب خدارو شکر خوب شد روحیه اشون خوب بود خیلی موثر بود 

خو خدا هزار مرتبه شکر خوبه که این بیماری بدو شکست داده واقعا براش خوشحال شدم 😊

2706