2733
2739

اگه  آره. سوالم اینه. مثلا کسایی که آدم های بدی هم نیستن اما تو زندگیشون  خیلی مشکل هست. و از دنیا نمیتونن لذت ببرن. پس توان چی رو میدن.؟ اگه حتی خدا گفته ما انسان رو در سختی آفریدیم. پس چرا سختی ها  فقط برا یه عده خاصه. 

کاشکی یه جمله بود که معجزه میکرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جنگنده ها ظاهر زندگیشون رواله.... در صورتیکه برای کسی مهارت و مدیریت خیلی تاوان دادن و تلاش میکنن

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2731

بله خودم

یه دوستم سرطان دارن ولی زندگی شون اروم و قشنگه 

نمی‌ذارن این چیزا ارامششون رو خراب کنن

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
2740

بله خودم خداروشکر به لطف علی ابن الموسی الرضا زندگی خوبی دارم

خواهر خوبم هرکجای دنیابری هرلذتی روبچشی بنبسته💚💚 روزگار مجبورت میکنه ی روزی ی جایی که اشک میریزی وبغض بدی درگلوداری برگردی درخونه ی اهل بیت🩵🩵🩵 وقتی پناهی نداری پناهگاه تو اهل بیت میشه  💖💖💖 تنهاراه امام حسین هست که گمراه نخواهی شد🩵🩵🩵سلام خدا برشاه خراسان علی ابن الموسی الرضا 💖💖💖💖

به نظرم اصلا اینجوری نیست که فک کنیم یکی که هی مشکل واسش پیش میاد آدم بدیه یا اونی که خوشبخته خیلی آدم خوبیه من هزار بار برعکسشو دیدم شاید سختی ها امتحانه و شاید هم سختی ها از نارضایتی و ناشکری ها میاد آدم ناشکری کنه هر چی داره از دست میده اما برعکس همش شاکر خدا باشه و انرژی مثبتی زیاد باشه روز به روز بیشتر به دست میاره 

اصلا کار دنیا و اتفاقاتی که می افته بر اساس خوبی و بدی آدم ها نیست، مشکلات برای همه هست فقط زمان و شکلش فرق داره، اینی که الان میبینی رو رواله آینده را مگه خبر داری، هر کسی درد و رنج خودشو داره

با این که خود من از اونایی هستم که از ثانیه ای که چشممو باز کردم با کوله باری از گرفتاری ها دارم دست و پنجه نرم میکنم و ۹۹ درصد اینا اصلا تقصیر خودم نبود و نیست 

انا معتقدم ادم باید خودش حال خودشو خوب کنه مشکلاتو جدی نگیره بفکر ارامشش باشه و همیشه خوشحال باشه بقول معروف نیمه پر لیوان رو ببینه تا دیگه نه مشکل براش پیش بیاد یا اگه هم میاد به چشمش خیلی بزرگ نیاد

2706