2733
2739
عنوان

افسردگی بعد زایمان

125 بازدید | 39 پست

سلام بچه ها من سه ماه از زایمانم میگذره .....دکتر نرفتم افسردگی حاد شده.....الان دکتر بهم گفته باید بستری بشی .... اصلا نمیتونم به سر وضع خودم و کارای روزمره برسم از داروی اعصاب میترسم ....خونم ترک کردم....توروخدا اگه کسی بوده بهم بگه.....دکتر گفت دارو تو دست خودت نمی‌دم...چون افکار خودکشی داشتم.....داروها خطرناک نیست.....کسی بوده استفاده کرده باشه یا بستری شده باشه راهنمایی کنید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مم در اون حد نیستم وای یوقتایی خیلی کم میارم 

الان دخترم ۱۰ ماهشه ۶ ماه عذاااااب کشیدم عذااااب ولی خب رد شد ولی هنوز علایم افسردگی رو دارم 

مثل عصبانیت زود  نا امیدی تحریک پذیری 

ناخن کار نی  نی سایت 💅
2738
[QUOTE=335957403]بچه چندمه؟[/QUOTEاولی دوقلو...با آی وی اف

بستری شی ، بچه هات خیلی آسیب میبینن ،خسته شدی طبیعیه ، مخصوصا زایمان اول افسردگیش بیشتره ، سعی کن خودتو نجات بدی تا قرص نخوری من تجربه دارم خیلی وحشتناکه بعدشم که ترک کردم آخرش خودم خودمو نجات دادم

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
علایم تو میگی 

من جون دخترم یک ماهه بود مامانمدمهاجرت کرد خیلی حیلی تنها شدم علایم چند برابر شد 

روزی نیود گریه نکنم اونم زیااااددد احساس نا امیدی شدید ، احساس غیر مفید بودن ، خونه دیواراش حس خفته شدن میداد بهم دوس داشتم برم بیزون نمیتونستم  حس میگردم یه زندانی بدبختم  چند بار نوبت روانپزشک گرفتم اشتباه کردم نرفتم خیلی سخت بود خیلی الان یکم بهترم ولی زود عصبی میشم خیلللی زود رفتم و بهم دو تا قرص داد

ناخن کار نی  نی سایت 💅
کسی بوده بستری بشه......بیاد بگه من خیلی سرو اسپم بهم ریخته اصلا غذا نمبخورم ....خیلی دلمردم....خیلی ...

خیلی سخته هیچ کسم درک نمیکنه 

تا میتونی نباید تنها بمونی این مهم ترررین شه

ناخن کار نی  نی سایت 💅
2706