2733
2734
عنوان

کسی گرفتار ابله مرغان و سرخک شده؟؟

367 بازدید | 64 پست

روو بدنم چند تا جوش اب دار ظاهر شده ، اولش فک کردم مهم نیس ولی صب پا شدم دیدم بیشتر شده ،خیلی ترسیدم ، تب ندارم و خارش هم نداره دونه ها

توو نت سرچ کردم دیدم ممکنه حشره هم گزیده باشه منو ، صب رفتم حموم و لباس عوض کردم جوشا بهتر شد فقط قرمزیش مونده ، منتهی الان دوباره دیدم جا گردنم ی جوش ابدار زده 

برم دکتر؟؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
برای چی خوبه؟؟

گلم هیدروکسی زین برا خارش آبله هست ،،شما پماد کالامین وقرص اسکلوویر وبخور که قرص مخصوص آبله هست اگر آبله باشه تا عصر یا فردا باید کلا بدنتو‌در گیر کنه 

«در این درگه که گه گه که که و که که شود ناگه » «مشو غره به امروزت که از فردانهی اگه»
2740
دکتر چی برم ک مطمئن شم؟ عمومی؟؟؟

آره عزیزم عمومی هم تشخیص میده اگر آبله باشه همین داروها رو بهت میده پارسال پسرم گرفت الان فصلش هست چند مدت پیش به کاربر کل بدنشو‌کرفته بود همین داروها رو‌بهش پیشنهاد دادم استفاده کرد 

«در این درگه که گه گه که که و که که شود ناگه » «مشو غره به امروزت که از فردانهی اگه»
آره عزیزم عمومی هم تشخیص میده اگر آبله باشه همین داروها رو بهت میده پارسال پسرم گرفت الان فصلش هست چ ...

جوش پسرتون همین مدلی بود؟؟؟ اونم خارش و تب نداشت؟؟

نه گلم این آبله نیست،، شکل آبله مثل تاول هست و اینکه حتما تب و خارش و داره اونم از روز دوم 

میتونی چند تا دیگه بفرستی دقیق بهت میگم شَکم‌به چیز دیگه هست 

2706