2737
2739
عنوان

نماز اول وقت

56 بازدید | 5 پست

سلام خانوما💗

کسایی که نماز اول وقت میخونن و بهش مقیدن اینجا راهکار بدن لطفا

چیکار کنیم مقید باشیم تا جایی که ممکنه نمازمونو اول وقت بخونیم

من خودم خیلی سنگین و تنبل میشم وقت نماز خصوصا نماز ظهر و عصر

و بگید نماز اول وقت چه تاثیری تو زندگیتون داشته؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سعی کنید دائم الوضو باشید... اینجوری با شنیدن صدای اذان پا میشید نمازتونو میخونید. 

در مورد تاثیرش خیلی نمیتونم نظر بدم چون وظیفمه نمازمو اول وقت بخونم اما اگه به دلیلی فاصله بیفته عصبی میشم ...

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 
2728
من تا جایی که بتونم اول وقت می خونم متاسفانه هیچ تاثیری خدا فراموشم کرده 

توروخدا اینطور نگید... خدا اگه کمتر از ثانیه ای به ما نگاه نکنه نابود میشیم چه برسه به کنار گذاشتن ما

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 

باید دغدغه ی نماز داشته باشی

وقتی صدای اذانو شنیدی مثل این باشه که با شخص مهمی قرار داری و نباید دیر برسی اونموقع چقدر سعی میکنی سر تایم برسی به قرارت؟

💢💥لایک نکن خواهرم لایک نکنننننن