2733
2734
عنوان

اپلیکیشن تنبلی تخمدان

32 بازدید | 2 پست

دوستان عزیز سلام🌸

من یاس هستم

ما به تازگی داریم روی یک پروژه ای کار میکنیم که پروژه ما طراحی اپ برای بانوان pcos با هدف بهبود سبک زندگیه

برای این پروژه نیاز داریم تا با چند نفر مصاحبه کنیم و مشکلات و‌ نیاز ها رو بهتر درک کنیم

از اونجایی که خودم درگیر این موضوع هستم این پروژه رو انتخاب کردم

اگر براتون مقدوره به سوالای زیر جواب بدید ( اگر تنبلی تخمدان دارید)

۱.چند سال سن دارید؟

۲. از چه سنی درگیر تنبلی تخمدان شدید؟

۳.از چه طریقی متوجه شدید مبتلا هستید؟ (علائم خاصی داشتید؟)

۴.کدوم عارضه هارو در حال حاضر دارید؟(ریزش مو،افزایش وزن،قاعدگی نامنظم،اضطراب و … )

۵.کدوم عارضه بیشتر از همه اذیتت میکنه؟

۶.چه قرص هایی رو مصرف میکنید؟

۷. آیا تحت نظر پزشک هستید؟ ( زنان، غدد، تغذیه و…)

۸.چه چیزی از این سندروم بیشتر از بقیه ذهن شما رو درگیر کرده؟ (بیشترین مشکلی که با این سندروم دارید چیه؟)

۹.نرم افزاری مرتبط با این بیماری یا نرم افزار های قاعدگی استفاده میکنید؟(اسم و دلیل استفاده)

۱۰.اگه یه نرم افزار برای این بیماری وجود داشته باشه،دوست دارید شامل چه بخش هایی باشه؟(به عنوان مثال برنامه غذایی،ورزشی،پزشکی و ...)

۱۱.دوست دارید این نرم افزار چه گرافیک رنگی ای داشته باشه؟توصیفش کنید.( از نظر ظاهری و بصری دوست داری چه شکلی باشه؟)

۱۲.چقدر احتمال میدید که با یه نرم افزار مرتبط با این بیماری بتونید این سندروم رو بهبود ببخشی؟

۱۳. اگر همچین برنامه ای باشه به شکل روتین حاضرید ازش استفاده کنید؟

۱۴. ایده دارید برای این برنامه؟ به نظرت چه جور برنامه ای باید باشه؟

مننننن 

من بیشتر جلو میندازم و مثلا بلافاصله بعد از چند روز ك تموم شده کامل عادت ماهانم باز لکه بینی و خون ریزی دارم، و اینکه بیشتر ریزش موهام اذیتم میکنه، اینکه بیشتر رو اصلاح سبک تغذیه یاهمون رژیم غذایی و روتین و ورزش مناسب پلی کیستا باشه و بتونن همه استفاده کنن خیلی بهتره و بازخورد بهتری داره ، واقعا اگه همیچن اپایی رو ب این هدف بزاریم تو دسترس عموم خیلییییی کار قشنگ و مفیدیه و فارغ از هر چیزی کمک زیادی میشه به عموم کسایی که حتی مطالعه میکنن و براشون شفاف سازی میشه

🌙

من سی وسه سالم ،از هجده سالگی در گیر این بیماری ام،من جوش صورت خیلی زیاد داشتم که با خوردن دوسه سال سیپروترون کامپاند برطرف شد،ولی در مان این بیماری موقتی،متاسفانه الان بدون قرص عادت ماهیانه نمیشم،با این که اصلاح سبک هم کردم ولی تاتیر چندانی نداشت اقدام به بارداری دارم ولی هنوز موفق نشدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘