2733
2739

بعد همین برادر شوهرم که شوهرم میگه بریم خونشون زنش بهم می‌گفت ارزش بذار تا دعوت نکردن پاگشا نرو خونه کسی منم دعوت نکردم نیا بدون دعوت (داشت غیبت خواهرشوهرارو میکرد که مثلا دعوت نمیکنن نرو خونشون عید )هفته قبلش یکی از خواهر شوهرام پاگشا دعوتمون کرد آخری برادر شوهرم گفت پس فردا بیاین شب نشینی خونمون 🥴

بعد صبحش به شوهرم گفتم زشت نیس بدون دعوت میریم ؟

شوهرم گفت دعوت کرده دیگه شب نشینی دعوت کرده 😐

منم گفتم پاگشا که اینطوری نیس 

شوهرم گفت دیگه نمی‌دونم چجوری میخواد دعوت کنه پاگشارو ولی امشب میریم خونشون عید دیدنی 😐

بعد که اومد دنبالم تو ماشین بهش گفتم زن داداشت قبلا اینجوری گفته بود 

بعد شوهرم گفت پس اگه اینجوری گفته نمیریم منم بهش گفتم اگه دوست داری بریم وگرنه منظورم این بود که دلیل اینکه صبح گفتم چرا دعوت نکرده این بود 

بعد شوهرم گفت نه ولش کن 

به نظرتون کار خوبی کردم ؟

البته مامان بابای نامزدم هم زنگ نزدن بگن چرا نیومدین 🥴

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کار درستی کردی که به همسرت گفتی و نرفتید، البته در مورد خودش فقط اینکارو کن چون احساس میکنم میخواد شما رو پر کنه تا روابطتتون با خواهرای همسر بهم بخوره

بیرون ز تو نیست هر چه در عالم هست  در خو‌د به طلب هر آنچه خواهی که تویی 🌱
خوب کردی از اول رسمی باش احترامت سرجاشه

آخه چون خودش گفته بود هر کی دعوتت نکرد پاگشا 

نرو خونش و برای خودت ارزش بذار زورم اومد برم 

اون که اینجوری میگه زورش اومده مارو دعوت کنه بعد غیبت اونارو می‌کنه 😐همش میگه اونا بزرگترن اول اونا باید دعوت کنن

من ک جاریم تویه ساختمون بودیم هیچوقت دعوتم نکرد منم خونش نرفتم.چندسال بعد ک خونه خریدن ب اصرااااره پدرشوهرم رفتیم سرزدیم کادوبردیم و شیرینی واسه خونشون.اونا۳سال بعد اومدن خونمون واسه اولین بار دست خالی.این ب کناراخلاقشونم خوب نیس باهامون خیلی سرسنگینن اصلا جو بدی بود.ماهم تصمیم گرفتیم کلادیگه نریم خونشون

خوب کردی شوهرت هم ادم خوبیه که قبول کرد ولی غیبت خواهر شوهراتو پیش جاری نکن اونم کرد بحثو عوض کن بگو ...

من که غیبت نمیکنم فقط گوش میدم اون همش گاهی میاد پیویم 

من فقط قبل عقد مادرشوهرم یه حرف بدی زد به بابام داشت بهم میخورد رفتم با این درد ودل کردم دیگه از اونجا فهمیدم با اینا خوب نیس

حتی می‌گفت بیا دست به دست هم بدیم این خونواده رو نابود کنیم 🥴

2738
کار درستی کردی که به همسرت گفتی و نرفتید، البته در مورد خودش فقط اینکارو کن چون احساس میکنم میخواد ش ...

درمورد خودش اینکار و کنم ینی اگه خواهرای شوهرم هم دعوت نکردن مثلا برم ؟

من که غیبت نمیکنم فقط گوش میدم اون همش گاهی میاد پیویم  من فقط قبل عقد مادرشوهرم یه حرف بدی زد ...

گوش هم نده عزیزم همون حرفای خودش رو از جانب شما میگه تو مهمونی هم زیاد پیش هم نشینین که فکر کنن غیبت میکنین من همیشه میگم سگ مادرشوهر و خواهر شوهر شرف داره به جاری 

🥴🥴شوهرت نمیگه چرا برادرش اینجوریه ؟

چرابابا خودشم دل خوشی نداره.ماهم اگه اصرار پدرشوهرم نبود نمیرفتیم.حالامن اگه جاریم باهام خوب بود وخوش برخورد باهاش رفت آمدمیکردم ولی اون حتی توچشم آدمم نگانمیکنه

درمورد خودش اینکار و کنم ینی اگه خواهرای شوهرم هم دعوت نکردن مثلا برم ؟

برای اونا بستگی به موقعیتش داره، مثلا اگه همچین موقعیتی مثل شب نشینی برای اونا پیش اومد برو

بیرون ز تو نیست هر چه در عالم هست  در خو‌د به طلب هر آنچه خواهی که تویی 🌱