2733
2739
عنوان

دختره دوس پسر داره

672 بازدید | 66 پست

دختره تو دانشگاهمون دوس پسر داره هنوز به فکر پیداکردن خواستگاری واکه براش بیاد قبول می‌کنه 

اگه ببینید چه استوری های عاشقانه با رلش می‌زاره 

یعنی واقعا برای روابط امروزی متاسفم حالم رو بهم میزنه 😕

من نمی‌دونم چطور ولی قول میدم همه چی رو درست کنم....

رلش اگه ادمه بره خودش بگیره خب 

لایک نکنننننننننننننننننننننننننننننننننننننن{  🌱🤍ⲃ♡}الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم🧚‍♀️لطفا درخواست دوستی ندید 💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

به خودش مربوطه

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
چن ساله رلن

خب به درک 

دیگه وقتشه یه حرکتی بزنه اگرم نمیزنه بزاره دختر ب زندگیش برسه 

لایک نکنننننننننننننننننننننننننننننننننننننن{  🌱🤍ⲃ♡}الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم🧚‍♀️لطفا درخواست دوستی ندید 💙

چرا حالت بهم بخوره من و همسرم هم رل بودیم تو دانشگاه بعد هشت ماه خواستگاری کرد 😁خدا رو شکر که راضی هستیم اتفاقا تو دانشگاه بهترین موقعیت آشنا شدن 

یه مهندس معماری دانشجو  ارشد دانشگاه شیراز بدون سهمیه 😂
2740
2706