2733
2739

قبلا تاپیک زدم که بابام الکی خرج میکنه مثلا میره ده میلیون واسه خونه خرید میکنه.. تمام خرید هاش هم چرت و پرت و مزخرفه..مثلا ۴ تا دوغ میخره.. ۳ تا سس میخره ۴ تا بسته ماکارانی میخره😑چیزای چرت و پرت میخره.بیسکوییت های اهل بوق رو میخره هیچکیم نمیخوره میگنده میپوسه.گوشت مرغ هم زیاد میخره...

بهش گفتم این پول رو بده دست من، من خرید خونه انجام بدم.. چیزایی بخرم ک اعضای خانواده دوست دارن.. میگ نه من این همه مرع و گوشت میخرم..

بهش گفتم ما وقتی گشنمون شد هله هوله و خوراکی میخواییم نه اینکه هر دفعه گوشت و مرغ بخوریم.. اینجوری صد کیلو میشیم..

تو ک داری خرج میکنی حداقل درست خرج کن..چیزای چرت و پرت نخر...چیزایی ک ما دوست داریم رو بخر..

حالا از دست من ناراحت شده قهر کرده....

واقعا خسته شدم از این همه چرت و پرت هایی ک میخره

بلند‌می‌خندید‌گویی‌پنهان‌می‌کرد‌غمی‌را‌..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ولش کن بزار راحت باشه

همه واقعا خسته شدیم از چرت و پرت هایی ک میخره.. منو خواهرام هیچکدوم رو نمیخوریم

نگو پول رو بد دست من بگو خیلی دوس دارم ی بار باهم بریم خرید بیا این سری باهم بریم یا مثلا منم ی چندتا وسیله نیاز دارم خواستی بری خرید بگو منم بیام باهم بریم تا منم وسیله هامو بخرم اونجا ک رفتی هی بگو اینو بردار اونو بردار هرچی دوست داشتی برمیداری یا لیست خرید بدین بهش 

خب بهش لیست خرید بدید . 

کلا حالیش نمیشه... مثلا میگی فلان چیز رو بخر میره اونیکه خودش ۳۰ سال پیش می‌خورده رو میخره

2740
نگو پول رو بد دست من بگو خیلی دوس دارم ی بار باهم بریم خرید بیا این سری باهم بریم یا مثلا منم ی چندت ...

چندبار بمن قول داد ک من خرید هارو انجام بدم.. اما یهویی میاد خونه میبینم بی خبر خرید انجام داده...

بهش گفتم تو فقط میخای بری اینور اونور پز بدی من فعلان قدر خرید کردم... اما چیزایی ک میخری همه اشغال و مزخرفه

همراهش برو خريد انتخاب كن عزيزم اين كه ناراحتي نداره مردا بهشون بگي اشغال خريدي بهشون برميخوره

اصلا انتقاد پذیر نیستن....

مردا همشون همینن کلا خرید کردنشون این مدلیه😂😂 بابای منم می ره آشغالای و انتی هارو میخره میاره

واقعا میره چیزای اهل دوران جنگ رو میخره‌... بابا بخدا الان هزارتا مارک و برند جدید اومده

2706