2737
2734
عنوان

کادو تولد 💐🙏

127 بازدید | 16 پست

سلام به روی ماهتون 

دوستان من تولد مادر شوهرم حدودا ۱ ماه دیگه هست 

بنظرتون چی براش بخرم ؟؟

لباس ، کارت هدیه ، کیف مجلسی ، سکه پارسیان و...

من دقیق نمی‌دونم میشه راهنماییم کنید.

اینم بگم که جدا از شوهرم می‌خوام بخرم با پول خودم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ی دسته گل و ی هدیه کنارش 

سکه و کارت هدیه برا مناسبت تولد خوب نیس

ب زندگی ای ک آدما ب نمایش میذارن غبطه نخورین...یه فروشنده قشنگ ترین جنس هاشو تو ویترین میچینه  اگه جرعت حرف حق زدنو نداری لاقل برا کسایی کع چرت و پرت میگن دس نزن🤜 دوست عزیز تا وقتی ک خودتو ب خریت زدی نزدیکم نشو اطراف من طویله نیس.....🙌 راستگو باش مث سیگار ک روش نوشته سرطان زا ن مث ی آبمیوه آشغال ک روش نوشته ۱۰۰ درصد طبیعی ....ی عده هستن وقتی بیکار میشن حالتو میپرسن شمام هر وقت بیکار شدین جوابشونو بدین....آدم خوبی باش اما وقتت رو تلف نکن ک اینو ب همه ثابت کنی... ب پای علف هرز هر چقدرم آب و کود بریزی برات میوه نمیاره پس مواظب باش برا چ کسی و چ چیزی وقت میذاری🌵🌱اگه همیشه فک کنی حق با توعه هیچی از زندگی یاد نمیگیری..... 
خب گلم برو یه طلای سوتی بخر واسش  از این دستبندهای چرم که روش یه تیکه طلا میزنن از اونا خیلی ق ...

اتفاقاً نظرم همین بود ولی بنظرت سکه پارسیان ۱ گرمی بهتر نیست ؟

یا اون دست بندا خوبن؟؟

2740
هدیه مثل چی گلم؟

ی لباس شیک 

ب قول خودتون ی کیف مجلسی 

ی صندل خوشگل 

ست کامل لوازم آرایشی ( البته اگه اهل آرایش باشه) 

یا ی تیکه طلا

ب زندگی ای ک آدما ب نمایش میذارن غبطه نخورین...یه فروشنده قشنگ ترین جنس هاشو تو ویترین میچینه  اگه جرعت حرف حق زدنو نداری لاقل برا کسایی کع چرت و پرت میگن دس نزن🤜 دوست عزیز تا وقتی ک خودتو ب خریت زدی نزدیکم نشو اطراف من طویله نیس.....🙌 راستگو باش مث سیگار ک روش نوشته سرطان زا ن مث ی آبمیوه آشغال ک روش نوشته ۱۰۰ درصد طبیعی ....ی عده هستن وقتی بیکار میشن حالتو میپرسن شمام هر وقت بیکار شدین جوابشونو بدین....آدم خوبی باش اما وقتت رو تلف نکن ک اینو ب همه ثابت کنی... ب پای علف هرز هر چقدرم آب و کود بریزی برات میوه نمیاره پس مواظب باش برا چ کسی و چ چیزی وقت میذاری🌵🌱اگه همیشه فک کنی حق با توعه هیچی از زندگی یاد نمیگیری..... 
اتفاقاً نظرم همین بود ولی بنظرت سکه پارسیان ۱ گرمی بهتر نیست ؟ یا اون دست بندا خوبن؟؟

دستبند شیکتر هست بنظرم

لوازم خونگی اصلا نخر 

و یه هدیه ایی بده که یادش بمونه و ارزشمند باشه پول نده بنظرم

ی لباس شیک  ب قول خودتون ی کیف مجلسی  ی صندل خوشگل  ست کامل لوازم آرایشی ( البته ا ...

من حقیقتش می‌خوام تو چشم باشه به 

خانواده خودش بگه، بگن چقد زحمت کشیده 

هدفم اینه

شایدم اشتباه نمی‌دونم 

اگه اشتباه که بهم بگید 

2706