2737
2734
عنوان

گاهی با خودم میگم کاش ازدواج نمیکردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1259 بازدید | 81 پست
درونگراعه عزیزم منم نامزدم اینطوره ی اتفاق خاص میوفته از خاهر شوهرم میشنوم یا خودش بهت مدتها میگه خب ...

میپرسم عزیزم میگه هیچی همه چی خوبه .. بعد همون خانواده اش میان بهم میگن اینجوری شد اونجوری شد حتی یه سری یه خبر بزرگی از خانواده اش کل شهر گرفته بود به من نمی‌گفت😑با اینکه پرسیده بودم ازش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین زندگی متاهلی همینه ولی جمعه هارو بخوا خونه باشه...همسر من از ۶ صبح میره ۹ میاد شبم ده و نیم میخ ...

نمی‌ذاره بچه ام که نمی‌خواد کلا باعث شده حس پوچی بگیرم .. میگه نرو اینجا محیطش خوب نیست و ... کلا هر کی میگم یه بهونه میاره تا فقط بشینم خونه م هیچ کاری نکنم 

2728
بهش بگو چرا اینطور میکنی چیزی نمیگی

گفتم بهش گفتم ببین من و تو زن و شوهریم جز هم کسیو نداریم باید به هم دیگه بگیم من و تو یه نفریم و ... بهم بگو هر چی تو دلته تو خودت نریز گفت باشه بعدش انگار نه انگار تازه الان چیزی ام میپرسم میگه خودتو دخالت نده به نفعته کمتر بدونی ... 

سر لجبازی‌.. رابطه طولانی فرسایش روانه باید میومد پاپیش میزاشت دیگه

واقعا روانی شدم 

خسته شدم 

کم اوردم 

ن محبتی میکرد ن کنارم بود ن نزدیکم بود 

واقعا کم اوردم 

donnadarya@ خیلی دوست دارم مهربون امیدوارم بهترینا مال تو باشه💖😍😘
2740
الان بعد بیست و‌پنج سال با دو تا بچه پخنه شدن چه فایده داره وقتی کالملا شوهرم منو با اخلاق خودش ساخت ...

واقعا بعضی وقتا پدر مادرا ظلم بزرگی در حق بچه هاشون میکنن

چه میشه کرد تقدیر تو هم این بوده دیگه

سعی کن قدر سلامتیت رو بدونی

قصد توهین نداشتم ولی خودم اخه اصلا کارای دستی هنریو دوست ندارم

توهین نبود که عزیزم

آره به همون علاقه برمیگرده😁

من خوشم میاد یه طرح رو خودت بسازی...حس خوبی بهم میده...

البته الان کم تر...قبلا خیلی بیشتر دوست داشتم

خوب من از خدامه میگم که نمی‌ذاره برم ... تازه دانشگاه دولتی ام قبول شده بودم گفت الا و بلا نمیذارم ب ...

خداییش این مردا ازجان ما چی میخان خودشون هرکاردوست دارند انجام میدن ولی ما شدیم کلفت

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا خودت کمک کن 
2706