2733
2739

حس میکنم اشتباه کردم ... نمیدونم تصمیم درست چیه :)

شاید وقتی مجرد بودم خیلی خوشبخت بودم 🤷🏻‍♀️

میدونید تنهام . من اسمم فقط یه زن متاهله ... من همسرمو نمی‌بینم ، از صبح نیست تا ساعت ۱۰ شب سرکاره ... ولی خوب نمی‌ذاره به خاطر محیط هم که شده برم سرکار یا برم کلاس یا برم باشگاه ، بچه ای نمی‌خواد ، نذاشت برم دانشگاه ... حس پوچی دارم ... جمعه ها خونه است از ساعت ۲ طهر تا ۴ منم دلم خوشه که این ۲ ساعتم باهمیم‌اونم خودشو مشغول کار کرده اصلا امروز یه ۵ دقیقه‌اومد ناهار و خورد و رفت ... ما هیچ حرف خاصی باهم نمی‌زنیم 🙂 نمیدونم شاید اون‌چیز هایی که انتظار داشتم نیست و نبوده ... خانواده اش گاهی یه کار هایی میکنن که احساس میکنم تو یه داستان ترسناک گیر کردم میدونید تازه دارن یه عده شون که فکر میکردم آدم خوبه داستانن به آدم بده تبدیل میشن اونایی که فکر میکردم بدن یه جورایی انگار نیستن گاهی بهش فکر میکنم نفسم میگیره ، تو زندگی مجردی من به هیچ کدوم از این چیزا فکر نمی‌کردم سرم تو کتاب و درس بود الان اینجا اینجوری ... ۴ ساله باهمیم ۲ سال نامزدی و ۲ سالم هست که خونه خودمونیم ولی حس میکنم به درد نمیخوره این چیزی نبود که میخواستم ... و خوب اگه چیزی ام بگم میگن دیگه از یه مرد چی میخوای 🤷🏻‍♀️ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم 🥺🥺🥺 تا حالا باهاش حرف زدی ؟ یه زن به محبت و توجه نیاز داره مگه فقط بشور و بپزه ؟ خب مامانش بود دیگه .

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨
2728
2738

چرا نشستی خونه؟؟ برو دانشگاه ازاد یا غیرانتفاعی نزدیک شهرتون ، خونه مامانت برو ؛ با دوستات قرار بزار برو بیرون ، باشگاه برو ، برو کلاس زبان ، طراحی یا نقاشی یاد بگیر اووو کلیییی کار هست 

چن سالته خب تو ک سرت تو کتاب بوده چرا قبولش کردی درستو میخوندی

اخ خاک تو سر منم که دانش آموز اول کلاس بودم نذاشت بخونم کاش اصلا ازدواج نکرده بودم و درسم رو میخوندم هیچ وقت خانوادم رو نمیبخشم که زود منو شوهر دادن من هیچی نمیفهمیدم  از ازدواج و اینا یه بچه بودم😔

ببین زندگی متاهلی همینه ولی جمعه هارو بخوا خونه باشه...همسر من از ۶ صبح میره ۹ میاد شبم ده و نیم میخوابه...پنج شنبه جمعه هم ۶ میاد...ولی من سرم با دختر و پسرم گرمه... با دوستام قرار میزارم هفته ای یه بار...باشگاه میرم...درستو ادامه بده... یا برو سرکار

چرا درس و کار و پیشرفتو کنار میزارین بخاطر شوهر و ازدواج

شما تا وقتی خودتو دوس نداشته باشی برای اینده و پیشرفت خودت وقت نزاری خب معلومه طرف مقابلتم همونجور باهات رفتار میکنه

حداقل اصرار کن بزاره بری یه مهارتی یاد بگیری تو خونه کسب درامد کنی انقد برده طرفت نباش هرچی میگه نگو چشم 

2706