2733
2734
عنوان

آیا قرص اعصاب چاق میکنه ؟؟؟ مثلا الپروزولام و دپاپکس

| مشاهده متن کامل بحث + 120 بازدید | 21 پست
سلان عزیزم بله حق با شماست  اما منم مصرف نکردم که به این روز افتادم حمله های عصبی ک اولش داشتم ...

سلام منم مصرف میکنم عزیزم و ۶ کیلو اضافه وزن پیدا کردم ،ورزش کن ،و حجم غذا را کاهش بده عزیزم

سلام منم مصرف میکنم عزیزم و ۶ کیلو اضافه وزن پیدا کردم ،ورزش کن ،و حجم غذا را کاهش بده عزیزم

ای وای عزیزم 

ینی شما بیشتز از قبل هم غذا میخوری یا حجم غذات تغییری نکرده؟ 

این کاربری دست سه نفره😑 تعجب نکنید از همخونی نداشتن تاپیک ها . هیج کدوم شماره نداشتیم اینم با بدبختی‌ پیدا کردم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای وای عزیزم  ینی شما بیشتز از قبل هم غذا میخوری یا حجم غذات تغییری نکرده؟

دوست دارم بخورم ،البته خاصیت این داروها همینه ،آرام میشی و طبیعتا اشتها را افزایش میده

2731
دوست دارم بخورم ،البته خاصیت این داروها همینه ،آرام میشی و طبیعتا اشتها را افزایش میده

درسته ممنونم عزیزم 

این کاربری دست سه نفره😑 تعجب نکنید از همخونی نداشتن تاپیک ها . هیج کدوم شماره نداشتیم اینم با بدبختی‌ پیدا کردم 
سلان عزیزم بله حق با شماست  اما منم مصرف نکردم که به این روز افتادم حمله های عصبی ک اولش داشتم ...

سلام عزیزم. ان شا....که  روزی حال دلت خوب بشه‌که نیاز به این داروها نداشته باشی ولی خوب  بتونی چن دکتر برو نمی‌دونم به طب سنتی اعتقاد داری یا نه ؟؟ به هر حال پیگیر باش ولی چیزی که می‌دونم اینه اگه زیاد یه نوع دارو بخوری ، امکان داره یه روزی بدنت به اون عادت بکنه و واکنشی نشون نده در قبال حملات عصبی .دقت بکن این حمله های عصبی کی رخ میده سعی کن اون عامل ها رو شناسایی بکنی و اونا رو کم بکنی مثلا ببین خوردن یه غذا تاثیرگذار هست یا نه یا آلودگی صوتی و یا سرکار داشتن با موبایل و...به هر حال آدم‌خودش بیشتر از هر کسی، بدن خودش رو می‌شناسه ومیفهمه در قبال چه چیزا ، واکنش نشون میده. آرزو میکنم همیشه تنت سلامت و دلت شاد باشه.