2737
2734
عنوان

روش موقت ویرایش پست💞💕💝

| مشاهده متن کامل بحث + 2040 بازدید | 238 پست
ممنونم آب آلبالو جان تونستم به روش شما👆☝ چقدر عالی👏👏👏🙏🙏🙏💕💕💕

خواهش میکنم عزیزم😍

اون یکی روش راحت تره که گفتم

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
مرسی  بذار تست کنم.

یه روش راحت تر پیدا شد😁

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهش میکنم عزیزم😍 اون یکی روش راحت تره که گفتم

ورود دانشمندان سایت رو خیر مقدم عرض میکنم

و تبریک به کشف زیباتون

😍😍👏👏💕💕

منم الان میگم

هول نکنید منو

😞😊😁

آقایون درتاپیکم نظرارسال نفرمایند...لطفا آقایون.....(علی الخصوص آقایونی که بانام کاربری خانم عضوهستند)لایک وریپلای وتگ نکنند...درخواست دوستی نفرستند.همسرم راضی نیست.خودمم تمایل ندارم.
ورود دانشمندان سایت رو خیر مقدم عرض میکنم و تبریک به کشف زیباتون 😍😍👏👏💕💕 منم الان میگم هل ن ...

ای جان شرمنده نفرمایید😅😘

باشه گلم شد بهم بگو🩷

2728
اه واقعا بزار امتحان کنم 😂

آره امتحان کن

خیلی عالی بود💕💕

این روش رو بنام دانشمند عالی رتبه ی نی نی سایت

سرکار آب آلبالو به ثبت رساندیم😁💕

آقایون درتاپیکم نظرارسال نفرمایند...لطفا آقایون.....(علی الخصوص آقایونی که بانام کاربری خانم عضوهستند)لایک وریپلای وتگ نکنند...درخواست دوستی نفرستند.همسرم راضی نیست.خودمم تمایل ندارم.
آره امتحان کن خیلی عالی بود💕💕 این روش رو بنام دانشمند عالی رتبه ی نی نی سایت سرکار آب آلبالو به ...

واای😂🩷

2740
ای جان شرمنده نفرمایید😅😘 باشه گلم شد بهم بگو🩷

این پستی رو که دارم مینویسم

همین رو

میخوام ویرایش شده ی

این پست رو هم بذارم

در ویرایش شده ی این پست

اسم تو رو تگ میکنم👇💝 که ویرایش نشده و ویرایش شده را از هم تشخیص بدهیم

کاش به منم بگین. خیلی ناراحتم که دیگه نمیتونم لینک بذارم. خیلی نیاز دارم به لینک گذاشتن. البته ویرایش هم نیاز دارم اما به اندازه لینک.

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه الهی در زمینیم. معتقدم خدا ما رو آفریده که کانال رحمتش در عالم باشیم. تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال چهارصد اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو با تاپیکهام و کامنتهام، دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.
امتحان کنم😊

روش دوم راحت تره

کاش به منم بگین. خیلی ناراحتم که دیگه نمیتونم لینک بذارم. خیلی نیاز دارم به لینک گذاشتن. البته ویرای ...

لینک آبی دیگه نمیتونی بذاری باید سیاهش کنی

2706