2733
2739

خدای خوبم من با دست تایپ نمی کنم من با انگشتانم تایپ نمی کنم 

بلکه با تک تک رگ های قلبم تایپ می کنم.

بهترین بهرتین های جهانم.

خدای مهربانم.میگن تو وجود داری؟

بهشون میگم تنها کسی که وجود داره خداست.نه ما🥺

میگن اثبات کن ؟

میگم اگر خدا نباشه به چی امید داری؟

امیدداری که وضعیتت بهتر شه؟

فکز میکنی .به اینکه آخرتی هست و خدا جزای اون آدمی که بهت بد کرد رو میگه.؟؟

کی قلب شکستم رو مرهم گذلشت؟

کی دنیام و دگرگون کرد؟

کی به زندگیم جهت داد هدف داد؟؟

کی عاشقم کرد؟؟؟

عشق فقط برای خدا زیباست .

فقط برای خدا.....

عشقت را برای آدما خرج نکن.....

برای کسی خرج کن که برای زندگیت سرمایه کنه ❤

یا الله جانم ☘❤

توی تمام تاپیک ها سعی می کنم منطقی و با استدلال حرف بزنم و تو چیزی که علم ندارم صحبت نکنم. اگر حرفم رو قبول نداری دلیل و استدلال درست بیار تا حرفت رو قبول کنیم☘😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
حتما همیشه هواتو داشته😏

اتفاقا خیلی سخای کشیدم واسه همین الان که نگاه میکنم میبینم حکمت که میگن واقعا وجود داره

سختی گذاشت تا یه کار دیگه انجام بشه که اگرچه از نظرم بد بود ولی خوشبختم کرد.... ☘

توی تمام تاپیک ها سعی می کنم منطقی و با استدلال حرف بزنم و تو چیزی که علم ندارم صحبت نکنم. اگر حرفم رو قبول نداری دلیل و استدلال درست بیار تا حرفت رو قبول کنیم☘😊
احسنت عزیزم،👏👏،خودش تا ابد یارو نگهدارت باشه 🤲♥️

ممنونم عزیزم❤

خوش بحالت 

انشالله همیشه در پناه خدا❤

2738
خوشبحال شما که حکمت و نعمت و رحمت نشونتون میده

به همه نشون میده😍

خدا میگه ما انسان رو تو رنج آفریدیم 

ولی از وقتی که با تک تک رگای قلبم حسش میکنم تو اوج رنج حس خوب دارم☘