2737
2734
عنوان

وضعیت موهام در ۲۱ سالگی🥲

218 بازدید | 17 پست

بچه ها شما چی میزنین به موهاتون؟

من ۲۱ سالمه ولی موهام خیلی خیلی کم پشته و خیلی بلند نیست و رشدشم متوقف شده.. ریزش موی خیلی شدید داشتم یه مدت و موخوره ی زییییاد😞❤️‍🩹

موهام فره و قبلا تا کمرم بلند بود و پرپشت ولی از ۱۶ سالگی به بعد داغون شد و روم نمیشه حتی برم آرایشگاه.. هر دختر همسن خودمو میبینم غمم میگیره ک همه موهاشون حداقلللش معمولیه ولی مال من فرق سرم خالیه😞

توروخدا یه راه قطعی بگین هرکس یه چیز میگه من نمیتونم همرو امتحان کنم... یه راه قطعی...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
اسم قرصتو لطفاً میگی

گیاهیه ،«قرص خون» بهش میگن دوره درمانیش شیش قوطیه البته من حوصله نداشتم پنجا بیشتر نخوردم ماه اول ریزش موم پنجاه درصدش رف هفته ها بعدش همونم دگ نریخت تو حموم دو سه تا تار ،موهامم ک میکشیدم هیچی کف دستم نمیومد البته الان یکی دو روزه موهامو ک میکشم یدونه اینا میوفته فک کنم بخاطر پریودمه خون ازم رف همین چن روز پیش تموم کردم باس برم قرص اهن بگیرم..شامپو هم از این شبنما برا موی معمولی استفاده میکردم کلن شامپویی استفاده کن ک موهات از بچگی بهش عادت داشته

2706