2733
2739
عنوان

با نامزدم تو خیابون بحثمون شد

444 بازدید | 21 پست

سر یه رفتاری ازش ناراحت بودم. همش میگفت چته؟گفتم برگردیم خونه هیچیم نیست. دیگه یهو جوش آورد جلو جلو میرفت منم با فاصله پشت سرش در حدی که یه ده دقیقه بعدش رسیدم بهش. داخل ماشین نشسته بود انقد عصبانی بود نفس نفس میزد ولی هیچی نگفت، 5 دقیقه نشست آروم شد گفت خب بگو مشکلت چیه؟

اینکه منو ول کرد جلو جلو میرفت کار درستیه خدایی؟ رفتارشو چجوری تحلیل میکنین؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وقتی ناراحای هی نگو هیچیم نیست حرف بزن تا مشکل حل بشه این لوس بازیا اعصاب ادمو خرد میکنه

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
2731

منم دیشب الکی الکی بانامزدم دعوام شد جنگ بپا شد خیلی حرفای بدی زدم مقصرم من بودم قضاوت الکی کردم الان بچم مظلوم روبروم خوابیده خیلی حرفای بدی زدم🥺💔

اشکال نداره اسی اونم عصبی بوده همینکه خودشو اروم نگه داشته گفنه مشکلت چیه ینی ادم بی منطقی نیست

امضا بلد نبودم اثر انگشت زدم🙄😒دستم به دامنت لایک نکن لااایک نکنننننننن😡کاربری دست ۳ نفره تاپیکارو دیدین تعجب نکنید☺😂
2738

این ک تو ناراحت بودی اون بنده خدا هی گفته چته ولی تو عین بچه های لوس گفتی هیچی برگردیم خونه کار درستیه؟

من نمی‌دونم چرا بعضی آدما فک میکنن با قهر کردن همه چی حل میشه و اونام خیلی خواستنی میشن ن خیر با قهر فقط از چشم میوفتی

ناراحتیم طرف میگه چته میگیم هیچی 😐 بعد انتظار داریم طرف ناراحت نشه خو اگه ناراحتی حرف بزن ناراحت نیستی مث آدم رفتار کن چرا ما دخترا اینجوریم 🤷

گر قیامت قصه باشد من کجا بینم تورا 💔
2706