2733
2734
عنوان

بیاین ازشوهراتون بگین🥲شوهر......من

544 بازدید | 46 پست

نه قیافه داره نه پول داره نه تیپ وهیکل درست وحسابی داره موقع ازدواج گفتم درسته اینارونداره ولی اخلاق خیلی خوبی داره که الان همونم نداره نگین خب حتمابهت میخوردکه ازدواج کردی اصلااینطورنبودهیجده سالم بودعقل نداشتم زشت نیستم اگه زیادی خوشگلم‌ نباشم دخترواقعاخوبی هم بودم نمیدونم این چی بودافتادتوزندگیم‌ یعنی اگه ملاکتون اخلاقه واسه ازدواج کلادورشوخط بگیرین چون تغیرمیکنن.... درضمن اینم بگن یه آپشن داره که خیانت نمیکنه که خب اونم به نظرم کسی محلش نمیذاره 

انقدالان ازدستش عصبیم دلم‌میخادبرم ایناروتوروش بگم ولی خب میترسم خیلی ناراحت شه دلش بشکنه ولی خاک توسرش که انقدبی اخلاق وبیشعوره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
وقتی دو دیقه تصمیم میگیرم ازدواج کنم :

😂😂😂😂

از یه سنی به بعد غمها دیگه برای نرسیدن و نداشتن نیست..!! بلکه برای اینه که اون زمانی که واقعا میخواستی،نرسیدی و نداشتی و حالا که رسیدی و داری، میبینی چقدر غم انگیزه که دیگه هیچ مزه ای نمیده...
الان عصبی ازش فداتشم دو دیقه بعد تغییر میکنه نظرت

ان شاءالله آخه انقدالان رومخمه دلم میخادهمین الان برم طلاق بگیرم اصلایه وقتایی توزندگی واقعاازش متنفرمیشم دلم میخادبکشمش بندازم سگابخورنش😁😁😁

خب شوهز من دست و دلبازه کاریه برام همه کار میکنه قیافشو ببینی میگی این ی آدمه خشنه ک هر شب زنشو کتک میزنه اما برعکسه شوخه یکم مغروره ناراحت شه دهنم سرویس میشه😂😂اهل خیانت و دروغ نیس خیلی رکه 

البته الان قهره 😬😬😂😂😂 ولییی اخلاقای ناجورم  داره وقتی دعوا کنیم 

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
2706