2733
2739
عنوان

کوردا بیایین🥺🩷

236 بازدید | 44 پست

میخام‌لباس‌کوردی‌بدوزم

بالاخره‌داییم‌‌زن‌گرفت‌بالاخرههههه

لطفا‌اگر‌مدلی‌چیزی‌دارید‌میشه‌بزارید؟

واقعا‌نمیدونم‌چطوری‌بدوزم

خوش باشه هرکی بدون ما خوشبحالشه(:

اینستا پره

خیلی قشنگم هستن

بانو_کورد سابقم. ۱۸ بار تعلیق ناجوانمردانه                    من روله ی کوردستانم                                                                                                                                                                                 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بستگی به لباس کردی شهرتون داره که وا اکن یا پشتوین و لچک؟

شماعم کوردین؟

خدایا رضامو به خودت میسپرم مراقبش باش❤️🥺     رضا همه کس منه خدا جونم ازم نگیریش ی وقت 🥲💕رضا قشنگ ترین اتفاق زندگی منه خراب نکنی خدا جونم.بحث داریما ولی نباشه میمیرم.با خوشحالیش خوشحالم با ناراحتیش ناراحتم با صداش زندگی میکنم با بغلش اروم میشم کلا بغلش حس خیلی خوبی دارهههه 🥰🤗       خدایا خودت برام نگهش دار 💋💕                                            

رفتن نون خه فیلم بازی کنند😂😂😂

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞
2738
بستگی به لباس کردی شهرتون داره که وا اکن یا پشتوین و لچک؟

والا من از اینا سر در نمیارم

بزرگ‌شده شیرازم هیچی نمیدونم🥲😂

کرمانشاه

خوش باشه هرکی بدون ما خوشبحالشه(:
رفتن نون خه فیلم بازی کنند😂😂😂

کیا رفتن ؟ ما همه جا هستیم به وفور😉

خنده دار هم نبود😙

بانو_کورد سابقم. ۱۸ بار تعلیق ناجوانمردانه                    من روله ی کوردستانم                                                                                                                                                                                 
فیلتر شکنم بالا نمیاد عزیزم میشه پیجاشونو بفرستی؟

بزا پیدا کنم شات میگیرم برات

منظورت چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟انگار لباس کردی ندیدی تو انستا ک فک میکنی اکن پاره پوره های نون خ کردی هستش!اون ...

خیلیم خوبه توهین ندارد چالش روزمره هستش بدی ندارد

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞
2706