2737
2739
عنوان

زندگیم به آخر رسیده،خدایا خودت دست شفا رو پسرم بیار😔+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2869 بازدید | 127 پست
تو ظاهرش تاثیر گذاشته😔آخه چرا اینجوری شد خدایا چرا اینجوری شد😔

آروم باش عزیزم فقط هر لحظه خدا رو شکر کن که پسرت سالم و زنده پیشته 

درسته سخته ولی سالم و زنده بودنش مهم تر از ظاهرش هست 

خیلیا بچشون یه بیماری دارن که تا آخر عمر باهاشون هست 

ولی این فقط یه مشکل ظاهری هست که انشالله در آینده با جراحی حل میشه فدات شم اون بچه  یه مادر شاد و با روحیه احتیاج داره،قوی و شاد باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دو رکعت نماز می‌خونی 

مثل نماز صبح 

به نیت نماز کن فیکون حضرت عباس 

در رکعت اول بعد از حمد از اول سوره انعام شروع به خوندن می‌کنی تا پایان آیه ۹۳

بعد رکوع و سجود 

در رکعت دوم هم بعد از حمد از اول آیه ۹۴ تا پایان سوره انعام رو می‌خونی 

بعد قنوت و رکوع و سجود 

در پایان نماز هم ۱۰۰۰ صلوات 

این نماز رو کسی به من یاد داد وقتی خوندمش متوجه شدم اثر فوق العاده و سریعی داره 

البته من در آخرش ی مقدار پول هم لای قرآن می‌زارم ک فکر میکنم تاثیر گذاریشو بیشتر می‌کنه

بالاخره منم دارم زائر کربلا میشم انشاالله تا پایان خرداد (در کمال ناباوری و کااااملا یهویی انشاالله قسمت شماهم )قربونت برم ارباب که انقدر قشنگ و یهویی طلبیدی ** اخرش مرغ دل تنگ و بیقرارم رو میارم پر میدم تو بین الحرمینت سالها قبل برای یک حاجتی مدام زیارت عاشورا خوندم (شش ماه تمام فقط یکی دو شبشو دیر خوندم) اما به اونی که خواستم نرسیدم منم ناامید شدم از آقا یکی دو سال بعد دلم همین طوری  هوای زیارت عاشورا کرد شب خوندم و خوابیدم  فرداش هنوز از خواب بیدار نشده بودم ک شوهرم زنگ زد گفت کربلا میایی ؟ میخوام اسممونو بنویسم ( معجزه ) آخ حسین جانم ، بند دلم. خلاصه ک بچسبید به زیارت عاشورا و هیچچچچ وقت ناامید نشید این اقا پسر مولاست ک شام شبشو میبخشد و پسر حضرت فاطمست ک لباس عروسیشو بخشید ***منتظر سفر نامم به همراه عکس باشید دعا گوی همه نی نی سایتی ها خواهم بود و در آخر ی صلوات از طرف من هدیه به امام حسین کنید اگه دوست داشتین اللهم صل علی فاطمه و ابیها و بعلها و بنیها و سر المستودع فیها به عدد ما احاطه بهی علمک
2728
عکس دومیه مجرا گوشش باز کردیم😭😭😭😭هی خدا چرا منم آخه چرا من😔

عزیزم ناراحت نباش توکلت به خدا بعدا میتونه با عمل زیبایی دوباره خوب بشه . بد فرمی شکل گوش برا پسرا خیلی چیز اسف باری نیست گوش کشتی گیرا رو ببین چ شکلیه . خدا روشکر ک میشنوه

تیا : چشمان   دام : مادرم ♥
2740
تا حالا همچین عملی دیدی؟

یه دکتر گوش حلق بینی میرفتم زیاد میومدن پیشش که زیبایی گوش انجام بدن مثلا کسایی که گوششون خیلی فاصله گرفته از سرشون یا میخواستن کوچیک کنن

خداوندا به من آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و به من قدرتی عطا فرما تا تغییر دهم آنچه را که می‌توانم و دانشی ده که فرق این دو را با هم بدانم 
ببین نه خیلی دخترم هفت سالشه بهش گفتم این بچه چه مشکلی داره گفت هیچی گفتم دقت کن بعد گفت کمی گوشش بز ...

روانسناسا میگن بلند گذاشتن مو بدترین کار ممکنه یعنی بهش تلقین کردی که به نقص داری که باید پنهانش کنی اینجوری به تو اجتماع بهتره 😔

عزیزم اینقدر دل کوچیک نباش. من جای شما نیستم اما فقط خودت میتونی به خودت روحیه بدی. مهم اینه که شنوایی داره.

باااااابااااا این همه عمل زیبایی و جراحی یکم بزرگتر میشه میرید بهترین جا عمل میکنید

توبه کردم از زدن بی بی چک اما توبه میشکنم هر بار باامید.خدا خودت گفتی ناامید نشو.پس جواب بده🥲
مثل عمل بینی میمونه دوره نقاهتش باید بگذره تا خوشگل بشه. دیدی بینی اول عمل میشه چه وضع ناجوریه؟ ای ...

پرده گوشش رو پیوند زده الان از نظرگوش داخلی ظاهراً مشکلی نداره ولی شنوایی سنجی نظر قطعی میده..الان ظاهرش مشکل داره

2706