2737
2734
عنوان

زندگیم به آخر رسیده،خدایا خودت دست شفا رو پسرم بیار😔+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2869 بازدید | 127 پست

عزیزم یه عمل هست به اسم اتو پلاستی که زیبایی گوش هست بزرگ شد انجام میده یه اندازه میشه نگران نباش

خداوندا به من آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و به من قدرتی عطا فرما تا تغییر دهم آنچه را که می‌توانم و دانشی ده که فرق این دو را با هم بدانم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عمل مجراش کار هرکسی نبود فقط دکتر پازوکی یه دکتر دیگه این عمل رو انجام میدم چون خیلی عمل حساسیه

اسم کوچیک دکتر پازوکی رو میدونید  اخه چندتا پازوکی هستن 

عضو گروه بامداد خمار💎💎💎وزن اولیه ۶۷💎💎💎قد ۱۶۷💎💎💎وزن هدف۵۷
2740
از غضروف دنده بر میدارن؟

ببین شاید کمی از غضروفه بزرگه بردارن و به کوچیکه بزنن که هم این کوچیک شه هم اون بزرگ اینطور کارهایی

خداوندا به من آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و به من قدرتی عطا فرما تا تغییر دهم آنچه را که می‌توانم و دانشی ده که فرق این دو را با هم بدانم 
خیلی مشخص بود درسته؟

ببین نه خیلی دخترم هفت سالشه بهش گفتم این بچه چه مشکلی داره گفت هیچی گفتم دقت کن بعد گفت کمی گوشش بزرگتره از اون یکیه منظورم اینه خیلی هم مشخص نیست میخوای کمی موهاش رو بلند بزار تا بالای گوشش رو بپوشونه

2706