2737
2734
عنوان

زندگیم به آخر رسیده،خدایا خودت دست شفا رو پسرم بیار😔+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2869 بازدید | 127 پست

خانم برو خداتو شکر کن درمان داره! اجازه بده دوره درمانش بگذره خوب میشه. این هنوز خیلی بچه ست بزرگتر بشه گوشش فرم می گیره! فوقش جوان که شد میره جراحی زیبایی انجام میده!

که با این درد اگر در بند درمانند، درمانند   

بخاطر فرم گوش میخای خود کشی کنی

برو خدارو شکرکن  پسرت سالمه..اینکه ناراحتی نداره فوقش بعدا عمل زیبایی انجام میده یا موهاش رو بلند میکنه میفته روی گوشش معلوم نمیشه دیگه...بعدم این عمل تازه اس بزار یکم بگذره زخم ها التیام پیدا میکنه بهتر میشه

خدایا میشه یه بار دیگه مادر بشم🥹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیرم اینکه زشت باشه بهتر از اینه که مجرا بسته باشه شنوایی نداشته باشه بعدشم هنوز زخمه و خوب نشده کامل بهداشتو همچنان رعایت کن خدایی نکرده عقونت نگیره 

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 
عزیزم میشه تاپیک منو گزارش بزنین 

بزازیدش حذف تاپیک، گزارش بی دلیل باعث تعلیقی خودمون میشه

کاربر سال 97_  یه صلوات برای رسیدن به حاجاتم؟ منم دعاتون میکنم❤ اقایون درخواست دوستی ندن🚫متاهل و متعهد🌈
2728

وایی عزیزم فکر کردم دور از جون بیناریه خییلی خطر ناکی دارن. به امید خدا حل نگران نباش علم روز به روز پیشرفت میکنه. منکه ایرادی تو فرم گوشش نمیبینم؟ مشکل شنوایی هم داره؟

بیا بازم کاری کنیم که فکر کنیم زنده ایم

چندوقته عمل کرده؟ خوب این به مرور خوب میشد پوستش خودشو میگیره. اگرم نشد یکم بزرگتر شد عمل زیبایی میکنه. 

درکت میکنم چون منم مثل تو همش غصه اینجا اونجاشومیخوردم گوش پسرمنم وقتی دنیااومد قسمت بالاش خم شده بودوشکسته بود انقدغصه میخوردم الانم یمقدار خم شدگی داره ولی به خودم میگم چراغصه میخوردم به مرور همه چی خوب میشه. 

این ناشکری برای چیه ،اولا الان فرم گوش از اولی بهتر شده و به مرور بهتر میشه دوما الان جراحی پلاستیک گوش از سن ۱۴ و ۱۵ انجام میشه شایدم زودتر ،ببر یک جراح پلاستیک بعدا ببینه . اینهمه بچه دور از جون دست و پاشون نافرمه ،مادرشون ناشکری نمیکنن گوش هم شد انقدر دغدغه 

تفنگ نقره کوبم را فروختم             برای یار قبای ترمه دوختم        قبای ترمه ام را پس فرستاد           تفنگ نقره کوبم، داد و بیداد😭😭😭😭
2740
بدبختی اینجاست عملش سخته😭😭

قدرت ترمیم بدن بچه ها خیلی بیشتر بزرگترهاست انشالله همه چیز درست میشه غصه نخور دوست من چاره چیه با دنیا بایدساخت 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
بدبختی اینجاست عملش سخته😭😭

کی کفته سخته ؟ با دکتر مشورت کردی ؟ دیگه الان جراحی ستون فقراتم سخت نیست .گوش مگه چیه ؟!! مگر اینکه بگن درصد بهبود ظاهریش کمه 

تفنگ نقره کوبم را فروختم             برای یار قبای ترمه دوختم        قبای ترمه ام را پس فرستاد           تفنگ نقره کوبم، داد و بیداد😭😭😭😭
2706