2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زیر 18 سال نرو اگه منصف باشن بهت میگن بعداز18 بیا

باعث میشه صفحات رشد زود بسته بشه

از یه سنی به بعد غمها دیگه برای نرسیدن و نداشتن نیست..!! بلکه برای اینه که اون زمانی که واقعا میخواستی،نرسیدی و نداشتی و حالا که رسیدی و داری، میبینی چقدر غم انگیزه که دیگه هیچ مزه ای نمیده...
2731
2738

اسی خواهر من هفده سالشه از دکتر زنان پرسیده بود مامانم گفته بود مشکلی نیست  باز شما خودت تحقیق کن   اسم دستگاه هم اشنایدر

بیگناه پای دار رفت نمیدانست بالای دار هم خواهد رفت! چاقو دسته ی خود را برید و محبت خارها را گل نکرد.                                                                       همانطور که دوری دوستی نیاورد، در و تخته هم اصلا با هم جور نبودند.                                                     بار کج هم چه خوب به منزل رسید. به دعای گربه کوره عجب بارونی اومد.                                                    کار از محکم کاری عیب کرد.ماه هم چه خوب زیر ابر پنهون ماند.                                                             اتفاقا پول خوشبختی آورد و ظلم ماندگار شد. تاریخ انقضای ضرب المثل ها هم به پایان رسید.                    عجب دنیای عجیبی ست
ب ببخشید شما پر مو هستید؟ چندسالتونه؟

۲۵سالمه  نزدیک۶ جلسه با دستگاه ژلی تیتانیوم رفتم ولی اون در مقابل این هیچه فرقشون زمین تا اسمونه بخاطر سنتم بزار ۱۸سالگی برو ولی فکر نمیکنم در کل تاثیر بدی داشته باشه الان توتال بادی میرم موهای بدنم مشکی بود  تقریبا پر موبودم چون قبلا لیزر رفته بودم نازک شده بود تقریبا  ولی کندلا کلا خیلی قوی تره 

بزاز۱۸ساله ت بشه بعد برو.مراکز لیزر به خاطر پول بهت میگن بیا.حالا۱سال هم صبرکن بعد برو لیزر من تیتا ...

عزیرم تیتانیوم رولیه یا شاتی ؟

سخت می‌گیرد جهان، بر مردمانِ سختگیر :)!✨️

بارداری همه ی زحماتو به ف..اک میده

تا یه لباس رنگی نپوشی نمیفهمی که مشکی زیادم بهت نمیاد! تا کارما زنگ خونَتو نزنه به خودت نمیای! تا قلبت نشکنه مغزت کار نمیکنه! تا عاشق شکلات نباشی نمیفهمی که رژیم سخته! تا از دستت نره ارزشش رو نمیفهمی! تا دوستاتو نشناسی دو دستی به خانوادت نمیچسبی! ما آدمای نرسیدن یا نفهمیدن و درک نکردن نیستیم! فقط مشکل اینه که دیر به خودمون میایم. مهم نیست چند سالته؛ اگه اینارو درک کردی تو این زندِگیو بُردی.                  لایک نکن ممنون
۲۵سالمه  نزدیک۶ جلسه با دستگاه ژلی تیتانیوم رفتم ولی اون در مقابل این هیچه فرقشون زمین تا اسمون ...

عزیزم صورتتون هم لیزر کردین

یه دختری ک الان دیگ خودشو بعد پنج سال شمالی حساب میکنه بزرگ شده ی کرج😍❤عاشق مطالعه اگ کتابی ک تاثیر زیادی تو زندگیت داشت رو معرفی کنی ک خیلی خوشحال میشم رفیق✨🎀
2706