2737
2739

اصلا بهش اعتماد نکنید تا سرنوشتون مثل مال باختگان کوروش کمپانی نشه این اقا بعد گذشت یک سال گوشی دست مردم نداده با فحش، مردم رو از دفترش بیرون میکنه گوشی دست دوم اشغال به همه میده پول مردم رو پس نمذه

https://uupload.ir/view/vid_147331208_074227_468_7q5b.mp4/

خدایی بعد کوروش کمپانی هرکی از این بخره خیلی خ ه

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡
خدایی بعد کوروش کمپانی هرکی از این بخره خیلی خ ه

خررهههه خررر

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
موبایل استقلال همونی که تو آمله؟؟

اره تو آمله اتفاقا دیروز از جلو مغازش رد شدیم برادرم میگف از این کلاهبرددار تر نداریم😂

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
2740
اره تو آمله اتفاقا دیروز از جلو مغازش رد شدیم برادرم میگف از این کلاهبرددار تر نداریم😂

چرا؟

ما یه تبلت و ساعت گرفتیم راضی بودیم

قیمتشم یکم پایین تر  از بیرونه زیاد فرق نداره که آدم شک کنه 

چرا؟ ما یه تبلت و ساعت گرفتیم راضی بودیم قیمتشم یکم پایین تر  از بیرونه زیاد فرق نداره که آدم ...

ولی الان قیمتش رفته بالا مثل اینکه 

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
چرا؟ ما یه تبلت و ساعت گرفتیم راضی بودیم قیمتشم یکم پایین تر  از بیرونه زیاد فرق نداره که آدم ...

خب پانزی دیگه به اونایی که اول ثبت نام کردن اول میده تا اعتماد جلب کنه بعد کم کم دیگه ندادن ها شروع میشه نا یک پول زیادی جمع بشع و در بره

الان کجاست یعنی ایران نیست 

نمیدونم بخداچن وقته پیش کلی ادم پیش مغازش جمع شده بودن سری اول مبایل تحویل دادکه کسی شک نکنه برای سری دوم پولاروجمع کردوفرارکرده

تک تک اشکام...اسیدمیشه روقلبت یه روز....