2733
2739

سلام

من این تاپیکو بازم زده بودم ولی چون کسی نیومد میخوام دوباره بزنم

من حدودا چند ماه پیش یه دوستی داشتم که توی محلمون بود

بعد این دوستمم یه داداش داشت که من اونو مثل داداش خودم میدیدمش.ولی یبار این اومد به من پیشنهاد داد منم باهاش تند برخورد کردم.بعد ما توی محلمون یه خانمی بود که همه باهاش راحت بودن.بعد این دوست من رفته بود قضیه رو به اون خانمه گفته بود.این قضیه تموم شد کم کم دوستاش داداش دوستم شروع کردن.بازم این دوست من رفت به اون خانمه گفت یعنی من تا حدی با اون خانمه صمیمی بودم و دیگه همه چیه منو میدونست.تا این گذشت من و دوستم بخاطر تیکه هایی که داداشش تو خیابون به من مینداخت دعوا کردیم و کلا دوستیمون تموم شد و من دیگه از اون سمت محلمون نرفتم که دیگه اینارو نبینم.از طرفیم خونوادم اون خانمو میشناسن بعد من دلم میخواد برم پیش اون خانمه چون اونم منو خیلی دوست داشت ولی میترسم که دوستم گوششو پر کرده باشه و اگه برم ضایع شم.ولی خب اونجا سوپرمارکت نزدیک خونه ی ماهم هست من نمیتونم خودمو بخاطر اونا محدود کنم.چیکار باید بکنم؟اگه برم باهام بد رفتار میکنه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نظر خودمم اینه که بهش بگم هروقت تنها بودی بیام پیشت

اره پیام بده بهش ،نهایتا محل نداد مشکلی نیست عزیزم چون شما که مسئول بیشعوری دیگران نیستی، فراموشش کن و با آدمای بهتر معاشرت کن، اما اگر آدم خوبی باشه دنیا دیده باشه قطعا حق به شما میده 

2731
2740