2737
2734

خواهر من ۱۲سال ازم بزرگتره من۳۲سالمه اون ۴۴ .مثلا چون خودش هنوز مجرده وقتی خاستگاری برامن میاد حسودی میکنه. یا مثلا همه خانواده تصمیم گرفتیم بریم مرکز استان زندگی کنیم ولی این خواهرم نذاشت گفت من نمیام دعوا راه انداخت. امروزم الکی به من گفت عقب مونده منم عصبانی شدم زدم تو سرش😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بزرگ تا وقتی احترام داره که بزرگی کنه

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓
2728

بشرطی که بزرگتر حرمت خودش نگه داره و هر کلفتی نگه که مثلا بزرگه و فاز نصیحت برداره و ...

گروه آبی مانکن های زیبا .‌‌    وزن فعلی ۷۱ 😬😬😬 وزن هدف اول ۶۸☺️☺️.    هدف نهایی ۶۳😍😍😍😍😍
2740

اشتباه کردی زدن درست نیس

هم کلام نشو باهاش

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

به نظرم احترام به پدر و مادر در هر شرایطی واجبه 

اما خب در مورد خواهرتون اگر زورگویی داره چاره اش مقابله به مثل نیست و وارد چالش نشید باهاش 

از ایشون تا جایی که میتونید دوری کنید و سعی کنید کم کم راه دخالت هاش رو ببندید 

فضای مجازی رو باور کردی ؟ پس تا ابد واقعی ها رو تجربه نمیکنی :)