2737
2734
عنوان

پاک کردن میکروی ابرو قدیمی

159 بازدید | 11 پست

سلام خانومای گل امیدوارم حالتون خوب باشه

من سال ۹۹میکرو ابروز زدم.خیلی ناجور کار کرد برام.سه دفه ترمیم رفتم هربار یه تیکشو کاور میکرد با رنگ سفید

دیگه گذشت تا اخرین بار یه سال و‌چهار ماه پیش اخرین ترمیم انجام دادم.الان میخوام پاکش کنم.پیشنهادتون چیه.مواد ریمو ارایشگرا بهتره یا دستکاه لیزر مطب پزشک؟

درد کدوم کمتره؟ ابروهام میریزه؟ممنون میشم اگه کسی انجام دادم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم حالا واقعاااااا  کاملا پاک میشه مثل روز اول؟؟؟

یا فقط کم حاله میشه من مامانم ۱۳ سال پیش تاتو کرده ابروهاش الان خیلی کمرنگ شدن بره پاک کنه کاملا از بین میر ه؟؟ یا بازم یه حال کوچیک میمونه رو صورتش؟؟؟

گذشتم  از گذشته ای ک گذششت
2728
میکرو مگه اینقدر مقاومه و اینقدر میمونه ؟ نهایت یکی دو سال اونم یه یاد و خاطره ای ازش میمونه ‌که

منم ارایشگر با همین حرفا گول زد گف نهایت یسال میمونه.ولی بجوریه که نه میشه گفت مونده نه میشه گفت رفته.کمرنگ شده ولی هست 

عزیزم حالا واقعاااااا  کاملا پاک میشه مثل روز اول؟؟؟ یا فقط کم حاله میشه من مامانم ۱۳ سال پیش ...

چی بگم منم اومدم همینم بپرسم😂فقط اینو میدونم یسریا انجام دادن گود شده یا گوشت اضافه اورده.دیگه ترسیدم گفتم یه پرس و جو کنم.به من هم ارایشگر هم مطب دکتر گفتن نهایت دو تا سه جلسه پاک میشه

لیزر که شنیدم همون لحظه کمرنگ‌میشه دوباره رنگش برمیگرده 

منم تتو‌دارم لطفا اگه کسی پاک‌کرده راهنمایی کنه♥️

اگه در مورد کار سئو‌ یا طراحی سایت اطلاعی دارین لطفا ریپلایکنید🙏
لیزر که شنیدم همون لحظه کمرنگ‌میشه دوباره رنگش برمیگرده  منم تتو‌دارم لطفا اگه کسی پاک‌کرده را ...

اره درباره اینم تحقیق کردم.گفتن پررنگ میشه ولی فقط جلسه اول اینحوریه.شاید مواد عمقی میان سطح پوست اینجوری میشه

2740

اصلا و ابدا نرو پیش ارایشگر 

مخصوصا با مواد فی‌ریموال افتضاحه 

با قلم میکرو زخم میکنن‌و‌مواد اسیدی وارد پوستت میکنن فایده هم نداره فقط زخم و قرمزی شدید میمونه تا دوماه باید ترمیم کننده بزنی تازه ممکنه جای اسکارش بمونه یا گوشت اضافه بیاره 

حتما برو با یه پزشک‌مشورت کن چون رنگ سفیدم‌برات‌زده‌ممکنه با لیزر سیاه بشه ولی دستگاه های پیشرفته ای هم هستن که هر دو رو باهم پاک میکنن‌

من شنیدم آرایشگر که اصلا 

با مواد اسید میوه و فلان و بهمان هم نه 

اگر میخوای پاک کنی باید بری دکتر ، با دستگاه لیزر کیوسوئیچ شنیدم پاک میکنن و چند جلسه طول میکشه و بین جلسات فاصله هست