2737
2739

هرکاری کردم سقط نشد 

ناخواسته بود 

یه دختر۳ساله دارم 

یعنی فکرکن هرروزم زهره 

شوهرمم اذیت میکنه یه روز جمعه خونه س خونموتوشیشه میکنه انگارن انگارمن باردارم😔

چیزای سنگینو فقط نگامیکنه تا من بردارم میدونم فک میکنه اینطوری سقط میشه من سقط مکررم هستم ولی اینبار مشگلی نیس

امروز توحیاط کلی گلدون چیده گفتم یامرتب کن یا ببربده کسی اخه حیاط ۴متری گل میخواد چیکار جانیس راه بریم

رفت دخترمم پشتش رفت انقدردادو بی داد کردوغرزد سردخترم گفتم بسه دیگه ابرومون رفت دیدم شرو کرده فوش دادن ب همسایه ها منم گفتم خفه شو دیگه گوه

برگشته میگه گوه هیکله حمالته!

راست میگه هی بزام وهی بزام روز ب روز بیشتر شبیه حمالا میشم اوراق و زشت

بداین باید واسه من قیافه بیادواذیت کنه

فقط 16 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

واقعا برات متاسفم 

حیفه دخترت بیچاره و اون بچه ایی که قراره تو مادرش بشی 😔😔😔😔😔😔😔

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕
2740

خب باید پیشگیری سفت و سخت میکردی

نمیگم چرا حامله شدی ..شده دیگه...

ولی

کلا رابطه جنسی با همچین مردهایی تهوع برانگیزه

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!

خدا صبر بده با همچین مردی.

چرا می خواد سقط بشه؟؟

فقط 23 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهتر که چیزی ندانیم تا این که از همه چیز فقط نیمی را بدانیم،بهتر که به ذوق خویش دیوانه،تا به سلیقه ی دیگران عاقل باشیم....// 《دلم را زیر و رو کردم بدون تو نمی ارزد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////🌱در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی🌱مهربون یه صلوات برای تو راهیای من اگه دوست داشتی بفرست،ممنون.❤//به قول شهریار نازنینا ما به نازِ تو جوانی داده ایم،دیگر اکنون با جوانان ناز کن با ما چرا؟؟🥀🍂

تاپیک خانمی که باردار نمیشد وآرزوی بچه داشت چندروز توپر بازدیدا بود کاش همسرتون و شمااون تاپیکو میخوندین.

چقدرا آرزوی بچه دارن اونوقت همسرتون باناشکری  کردن و اخلاق و رفتارش اعصاب شماروهم خوردکرده واقعا که.

امیدوارم شرایطت بهتر شه وبچت به سلامتی به دنیا بیاد

من جای شما بودم با پنبه سر میبریدم به شوهرم میگفتم فلانی جان حیاط جا نداره گل ها قشنگی نداره بی زحمت بیا بریم مرتب کنیم بعد خودم دست به کمر وایمیستادم میگفتم سنگینه

شوهرت گل دوست داره و شما با غر غر گفتی ببر جا نیست یعنی پا رو علایقش گذاشتی و این بهش برخورده 

البته مشکل شما زن و شوهر ریشه ایه کلا 

مردا وفتی زن حامله میشه عصبی تر میشن چون فاصله میفته وسردی بوجود میاد اما اگ هر دو طرف بخان میشه رابطه رو گرم کرد..سعی کنید خط قرمز هارو نگذرونید بی احترامی بیاد خط قرمزی وجود نداره قبح خیلی چیزا میریزه

عزیزم ملا از سقط منصرف شو  خدا بهت بچه داده  سقط نمیشه خدایی نکرده مشکل دار دنیا مباد تا ...

الان ن اونموقع ک دوماه و۳ماهم بود

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واقعا برات متاسفم  حیفه دخترت بیچاره و اون بچه ایی که قراره تو مادرش بشی 😔😔😔😔😔😔😔

کاش قسمتت بشه همچین مردی تا بفهمی چ درد بزرگیه اونوقت همینطوری یچیزی نمیگی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706