2733
2734

اگه بفهمین برادرتون، شوهرتون، پسرتون یا هر مردی که میشناسین دخترارو آزار میده مثلا متلک میندازه یا دستمالی میکنه تو خیابون یا باهاشون وارد رابطه میشه بعد سواستفاده میکنه چه برخوردی میکنین؟ 

اگر آدم نزدیکی بهم باشه مطمئن باش تلاقی میکنم نمیزارم به کارش ادامه بده

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          

قطعا برخورد بدی میکنم

در حدی که تهدید ب ابروریزی میکنم

بانو_کورد سابقم. ۱۸ بار تعلیق ناجوانمردانه                    من روله ی کوردستانم                                                                                                                                                                                 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
2706