2733
2734

تو بازی پسر خالم یه لگد زد به شکمش 

الان میگه دلم درد میکنه 

لباسش یه دکمه داشته اون خورده تو شکمش 

۸سالشه 

چیکار کنیم خوب شه

خطر ناک نباشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نه بابا ما انقد از این لگدا خوردیم ، چیزیش نیست. درد داره ها یعنی الان دارم حسش میکنم ولی خوب میشه 🥴😂

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨
2740
میگم خونریزی داخلی نکنه یه وقت

ببین اگه خیلی درد میکنه ببرینش یه سونو یا عکس بگیرین بچه ها الکی نمیگن بعضی وقتا میبینی خیلی الکی میخوره جایی ولی واقعا استخون شون میشکنه من پس خالم همینجوری شد 5 و نیم سالشه دستش الکی خورد به در خونه مامانبزرگم دستش شکست 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕
حالا داداش منو پسرخاله ی نوه ی عمم زده بود با بالش سرش خورد به دیوار سرش شکست 💀😂

هیچکار نکردین؟! هیچی نگفتین؟! 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕
2706