2737
2739
عنوان

چیکار کنم دوستم نیاد خونم؟😣

| مشاهده متن کامل بحث + 2600 بازدید | 118 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه عزیزم از چند نفر که ضربه اساسی خوردی متوجه میشی اجتماعی بودن به معنی رفت و امد با هر خرابی نیس...

خوب منم میگم رفت و آمد با دوست خوب با انسان خوب

قرار نیست دوستت رو شوهرت ببینه یا حتما بیاریش خونه 

ولی قرارم نیست کلا روابط اجتماعی ات قطع بشه چون شوهرت ممکنه خطا کنه شوهری که بخواد خیانت کنه توی خیابون واسش ریخته توی محیط کار توی فامیل

خدایا شکرت خدایا شکرت بخاطر هر چیزی بهم دادی لمس گرمای کوه شنیدن شرشر بارون نفس کشیدن روزای خوبی که داره میاد خدایا شکرت اگر اشک ریختم تو چشممو پاک کردی خدایا شکر اگر محتاج بودم تو بهم ثروت دادی اگر منتظر بودم تو منو به انتظارم رسوندی خدایا شکرت بخاطر روزای آروم و شاد حال عالی آدمای مهربون و یاری رسان حرفای درست و منطقی  کار و تلاش زیاد و پر برکت خدایا شکرت
فقط اون قسمتشو نفهنیدم هم میگی نمیخواستم شوهرم بیادتو هم بهش گفتی نمیخوای بیای سلام احوالپرسی کنی😕 ...

نمیخواسته شوهرش حساس شه که چه خبره که من نیام تو مگه من میخورمش یا بهم شک داری دوستت رو ببینم 

یا بگه نکنه روت نمیشه منو نشون دوستت بدی 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
2728
منم رفیقی ندارم اینا یهو گروه زدن منو بردن که رفتارارو ذیدم دلم نخواست ادامه بدم

ولی اسی تو که میشناختیش اشتباه کردی خونت راهش دادی حالام یجور دست بسرش کن بنداز گردن شوهر و مادرشوهرت با اون رفیقاتم اصن ن بیرون برو ن کافه ول کن زندگیتو بچسب

وااا دیگه فکر کنم فرق بین دوست خوب و زنی که کرم داره مشخص باشه الان واقعا فکر میکنی اصل مشکل از این ...

ایشون میگه هیچ دوستی نداره و نمیخاد داشته باشه 

خدایا شکرت خدایا شکرت بخاطر هر چیزی بهم دادی لمس گرمای کوه شنیدن شرشر بارون نفس کشیدن روزای خوبی که داره میاد خدایا شکرت اگر اشک ریختم تو چشممو پاک کردی خدایا شکر اگر محتاج بودم تو بهم ثروت دادی اگر منتظر بودم تو منو به انتظارم رسوندی خدایا شکرت بخاطر روزای آروم و شاد حال عالی آدمای مهربون و یاری رسان حرفای درست و منطقی  کار و تلاش زیاد و پر برکت خدایا شکرت
شما کلا شخصیتت ضد اجتماعیه

یعنی اجتماعی از نظر شما اینه که آدم بدونه طرفش چیکارس باز بخواد باهاش رفت و آمد کنه هه واقعا جالبه 

من دوستایی داشتم ۱۰.۱۲ساله که سر همین موضوعات کات کردم باهاشون چون مثل این خانم زندگیم برام بیشتر اهمیت داشت تا رفت وامد با همچین آدمایی 

اگه ضد اجتمایی بودن این چیزاس من یه آدم کاملا ضد اجتمایی هستم

خدااا جونم عاااشقتم تو بودی که تو بدترین شرایطم کنارم بودی خودت میدونی دیوونه وار عاااشقتم اسم قشنگتو روی دستم تتو کردم تا وجودتو در خودم بیشتر از همیشه احساس کنم 😘🥰🧡
ایشون میگه هیچ دوستی نداره و نمیخاد داشته باشه 

چه اشکالی داره از نظر شما وقتی همه ی دوستای این خانم این مدلی هستن خب نمیخواد رفت وآمد کنه نمیخواد هیچ دوست این مدلی داشته باشه چون منم دقیقا همین مدلیم شاید حساس تر از این خانم وگرنه کی بدش میاد دوست آدم حسابی داشته باشه حتی یه دونه وقتی به هیچکس نمیشه اعتماد کرد حالا دوست و رفیق نداشته باشی چه اهمیتی داره

خدااا جونم عاااشقتم تو بودی که تو بدترین شرایطم کنارم بودی خودت میدونی دیوونه وار عاااشقتم اسم قشنگتو روی دستم تتو کردم تا وجودتو در خودم بیشتر از همیشه احساس کنم 😘🥰🧡
2738
یعنی اجتماعی از نظر شما اینه که آدم بدونه طرفش چیکارس باز بخواد باهاش رفت و آمد کنه هه واقعا جالبه&n ...

واقعا سخته حرفمو بفهمی ؟ میگم یدونه دوتا دوست خوب  لازمه ولی من توی نینی سایت دیدم به عالم و آدم شک دارن 

این خانم که استارتر گفت مشخصه چطور آدمیه و نباید رفت و آمد کرد 

2706