2737
2739
عنوان

دعوای من جاریم سر عمل بینی

545 بازدید | 31 پست

۳۷ سالشه ازدواج دوم هردو برادرشوهرمو جاریم الان بعد دوسال باردار شده وقتی امد هیچی نیاورد جهاز برادرشوهرم جهیزیه کامل براش خرید از استکان بگیر دکوری مبل همه وسیله برقی حتی ظرفشویی سال اول .سال دوم کلی طلا النگو لباس...بعد من بینی عمل کردم دیدم چندماه بعد رفته پیش دکترم عمل کرده ت اون دوسالم باردار نمیشد هرچی دکتر میرف همینکه عمل کرد دوماه بعد زد باردار شد ک دماغش داغون شد خیلی ورم کرد از اولشم بدتر شد گوشتی بود .۴ماهش بود من جای دیدمش گفت دماغم خراب شد اینا اما فداسر بچم منم گفتم اره حیف پول نباید تا یسال بعد عمل حامله شدو اینا اونجا عکس العملی نداش رف خونه دوروز بعد برادرشوهرم ز زد شوهرم ک زنت سلیطس زنمو ناراحت کرده کاری نکنه بیام بزنم دماغشو بشکنم دماغ زنمو مسخره کرده فدا سرش دوباره پول میدم عمل کنه مث شما ک نیسم ندار باشم شوهرمم کپ کرد هیچ نگف ب من گف بتوچه چرا گفتی اینا بدتر طرف اونارو گرف.من ب جاریم ز زدم ک من منظور نداشتم این اداها چیه گف تو چش دیدن زندگیمو نداری چون بچه من پسره مال تو دختر من خونه زندگیم عالی ساختم طلا خریدم تو میسوزی بعد قط کرد نزاش چیزی بگم .الان چندماه میگذره هنوزم حرفاش قلبمو میسوزونه من ۲۳سالمه فقط بهش گفتم تو جای مادرمی چرا با تو رقابت کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خب مطمئنا شما جوری قضیه رو تعریف میکنی که بیگناه نشون بدی باید حرفای جاریت هم شنید 

خداوندا به من آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و به من قدرتی عطا فرما تا تغییر دهم آنچه را که می‌توانم و دانشی ده که فرق این دو را با هم بدانم 

🥲چقدر سلیطه و عقده ای و کمبود دار و کولیه

اگر راست است که هر کسی یک ستاره روی آسمان دارد، ستاره‌ی من باید دور، تاریک و بی‌معنی باشد! شاید اصلاً من ستاره نداشته‌ام(من واقعا هـــــــیچ جوره توانایی مکالمات ادامه دار و طولانی رو ندارم،پس علاوه بر اینکه خواهشا درخواست دوستی ندید بلکه برای مکالمات ادامه دار و معاشرت طولانی  هم جایی تگم نکنید ) 

خدایا من اصلا حوصلع اینجور ادمارو ندارم این بچه بازیا برای مهدکودکیاس نه آدمای بالغ. چطوری تحمل میکنید با این آدما رفت و آمد میکنین. دماغ شخمی مردم به ما چه مربوطه که براش داستان سازیم میکنن‌ 

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
2740

چرا انقدر حاریا حسودن بخصوص بزرگا

من حاری ندارم نمیدونم

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡
2706