2733
2739
عنوان

گفتم به خانواده ماجرای بارداری زنداداشمو....

| مشاهده متن کامل بحث + 3771 بازدید | 120 پست
بیچارع دختره .شاید داداش نامردت تجاوز کرده  حالا داداشت دست زنشو بگیره ببره عقد کنه دیگه به خا ...

نه تجاوزی در کار نبوده

من با زنداداشم صحبت کردم میگفت اشتباه و اصرار از خودش بوده 

ولی خانواده زنداداشم پیشنهاد سقط و بعدش جدایی رو دادن نه ما ما موافق این نبودیم اصلا فقط داداش بزر ...

شما مادرتو نرمش کن رفتید پیش خانواده دختره نزارید حرف از جدایی بشه گناه داره بچشونم که حلاله هرچه زودتر کمک کنید برن سرخونه زندگیشون 

داداشتم باید الان پشت دختره در بیاد نباید بزاره همه فشارا و زخم زبونا رو نامزدش باشه بیاد بگه اشتباهی که باهم کردیم خودمم پاش ایستادم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی اشتباه کردی به کل خانواده موضوع رو گفتی دهن به دهن میشه کل روستاتون پر میشه که فلانی تو نامزدی باردار شده هم آبروی شما میره هم آبروی اون دختره و خانوادش من خودم داهاتم و این چیزا رو خوب میدونم فقط باید ماجرا رو پنهانی به مادرتون میگفتین و قبل اینکه شکمش بزرگ شه عقد و عروسی رو برگزار میکردین و میرفتن خونه خودشون

متاهل 
2728
شوهر شما شوهر آنها شوهر من شوهر او .... اینا همه ادمای متفاوتین هان....

اره درسته 

هرچی هس پسره خیلی گاوه ک بجای اینکه خودش بیاد خونه و مسئولیت کارشو بپذیره رفته سوراخ موش خریده

میدونی چرا تابوت جوونا سنگینه؟! چون با ارزوهاشون دفن میشن💔    کاربری یازدهم🤐            
اره درسته  هرچی هس پسره خیلی گاوه ک بجای اینکه خودش بیاد خونه و مسئولیت کارشو بپذیره رفته سورا ...

درست حرف بزنین

اولا که قایم نشده

دوما حضورش در حال حاضر اینجا فقط آتیش رو شعله ورتر میکنه

😂😂😂 اوکی  چ ربطی ب حامله شدن داشت  من شب عقد دیگ رابطه داشتیم ولی حامله نشدم

طبعتون گرم نیست به شوهرت دارچین و عسل زیاد بده 😂💔

فقط 16 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤰🤲📿❤️💍m🫂
2740
درست حرف بزنین اولا که قایم نشده دوما حضورش در حال حاضر اینجا فقط آتیش رو شعله ورتر میکنه

کسی ک ترسو بوده چرا همچین کاری کرده 

خب عقد کنن بچرو بندازن جدا شن چیه دیگ؟ اره کارشون  بد بود جای حرف نیس حتی عقدم نبودن اما میتونن ...

ولی خانوادش میگن شما دخترما رو بدبخت کردید انگار فقط منتظر یه فرصتی بودن جدا کنن اینارو از هم

نه تجاوزی در کار نبوده من با زنداداشم صحبت کردم میگفت اشتباه و اصرار از خودش بوده 

بالاخره محرم بودن اجازه نده کسی تهمت بزنه .بزن تو دهنشون بگو از خدا بترسین

داداشت الان باید مرد باشه زنشو ببره زود عقد کنن خونه هم که داره .خانواده ها اخرش کوتاه میان

طبعتون گرم نیست به شوهرت دارچین و عسل زیاد بده 😂💔

چرا فکر نمیکنی و حرف میزنی شاید من مشکل دارم و باردار نمیشم

بارداری تاج افتخار رو سر کسی نزده ک بخاطرش پز بدید

نه تجاوزی در کار نبوده من با زنداداشم صحبت کردم میگفت اشتباه و اصرار از خودش بوده 

از زن داداشت 😂

چرا فکر نمیکنی و حرف میزنی شاید من مشکل دارم و باردار نمیشم بارداری تاج افتخار رو سر کسی نزده ...

من چیکار باردار شدن یا نداشتنت داشتم در مورد طبع گرم حرف زدم الکی بهونه نیار خودم بهونه گیر عالمم

درضمن برا تو افتخار نباشه صد سال سیاه برا من مادر شدن بزرگ ترین فخر و بهترین حس دنیاست و الحمدالله به خاطر این نعمت بزرگ 

این نعمت بزرگو با تاج و تخت مقایسه کردی من تر میزنم تو تاج 

فقط 16 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤰🤲📿❤️💍m🫂
2706