2733
2734

دیروز گفتم به مادرم تو آشپزخونه یهو اومد تو سالن جیغ و غش و گریه و زد تو سر خودش که بی آبرو شدیم تو در و همسایه...

(اونایی که نمیدونن قضیه چیه زنداداشم تو نامزدی باردار شده و چون تو روستا هستیم هیچکس دید خوبی به بارداری تو عقدم نداره چه برسه به تو نامزدی واسه همین داداشم گفت روم نمیشه تو چشماشون نگاه کنم و تو قضیه رو بگو  به بقیه تا سریعتر عقد کنیم منم دیروز گفتم به مامانم)

داداش بزرگمو خانمش هم دیروز خونه مادرم بودن داداش بزرگم به محض اینکه شنید گفت من گفتم این دختر بدرد ما نمیخوره دختری که اینقدر سریع وا داده حتما گذشته خوبیم نداره 

اینم بگم که زنداداشم قبل از ازدواج یه نامزدی ناموفق هم داشته...

از اونور زنداداشم بزرگم هی شروع کرد به تیکه انداختن به ما 

بگذریم بعدش زنگ زدن به خانواده اون دختر که این موضوع پیش اومده اونا هم بشدت شوکه شدن و آخرش مادر دختره زنگ زد به ما که باید بچه رو بندازن و از هم جدا شن امروز قراره خانواده ها حضوری صحبت کنن

واقعا نمیفهمم چرا باید بخاطر یه ندونم کاری وقتا جوون خانواده تصمیم به جداییشون بگیرن داداشم از دیروز رفته خونه خودش و از  دیشب که داداش بزرگم بهش زنگ زده که نیا خونه کلا اونم پیداش نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بارداری قبل از عقد تو شهرهای بزرگ هم پذیرفته نیست ربطی به روستا نداره .

ولی میشه گفت عکس العملشون طبیعی بوده

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار
2738

وا چه حبره مگه 

اول و آخر اینا مال همن

بعدم چه راحت به دختره تهمت زده برادر بزرگتون 

نزار زندگیشون از هم بپاشه بگو صبر کنید تو عصبانیت تصمیم نگیرید بچه هم حیفه نندازید حتما خیریتی توش بوده

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸

چرا اون دختر باید مقصر شناخته بشه ؟

مقصر شوهرش هست 

بچه رو از نت که نخریده

از داداش شماست

منتهی اینجا ایران هست

زن همیشه مقصره

واقعا فقط متاسف شدم

برادرتون ای کاش بجای پنهان شدن

مثل یک مرد مسیولیت کارشونو میپذیرفتند

اگر برادرتونو دوست دارید 

کمک کنید مرد باشند و مسئولیت کارشونو بپذیرند 

بیچارع دختره .شاید داداش نامردت تجاوز کرده 

حالا داداشت دست زنشو بگیره ببره عقد کنه دیگه به خانواده ها ربطی نداره زنداداشت هم باید کنار داداشت پای کارشون وایسن برن دنبال زندگیشون .این مسخره بازیا چیه خانواده ات رو متقاعد کن 

هنوز محرم نبودن؟؟؟  واقعا دختره خیلی...

شما اون دختر رو مقصر میدونین؟

نه عقد موقت بودن محرم بودن یعنی

همه کاسه کوزه ها رو دارن سر من میشکنن که تو پای این دخترو بازکردی به خونمون

(چون میشه خواهر دوستم)

2706