2733
2739
عنوان

پسرم تقریبا هر ماه مریض میشه

153 بازدید | 15 پست

واقعا هر ماه مریض میشه حالا دو روز اینور دو روز اونور 

الان هم گرم تر از همیشه هست بدنش  داره کم کم مریض میشه اما تبش ب ۳۸ نرسیده چیکار کنم ؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

به نظرم آزمایش بدید و جوابش رو به یه دکتر درست حسابی نشون بدین. چون اصلا هر ماه مریض شدن طبیعی نیست. البته نمیخوام ته دلتون رو خالی کنم ممکنه یه ویتامینی چیزی بدنش کم داشته باشه. 

بر ما گذشت هرچه نباید میگذشت باقی عمر هرچه باد آباد. #سیب_زمینی_آبپز سابق 😒 تایپک های 1401/10/20 به بعد مال منن. قبلیاش مال یکی دیگست. 💔😐
2740
چرا آخه 

گلم مام این مصیبتو داشتیم  دکتر بما گفت ک چون روزای ابتدایی و سالای ابتدایی بچه تو اجتماع نیست با میکروب درگیرشه  موقع مهدکودک ک شد بچه همشششش سرما اسپری میزد نفس کم میورد ازبس انتوبیوتیک دادیمش کبدش ورم اورده بود وضع خیلی بدی بود الان بزرگترشده بهتره دیگ سالی دوبار مریض شه

جدی ؟ همه میزنن؟ باید از کجا تهیه کنم

بله همه میتونن بزنن. ولی قبلش با دکتر اطفال مشورت کن، اما برای بچه ها منعی نداره در کل.

از داروخانه ها میتونی بگیری. خارجی بگیر، هلندی خوبه.

من خودم معلمم هرماه از بچه ها مریض میشدم. امسال واکسن زدم. کلا دوبار سبک مریض شدم.

زیادم گرون نیست من پارسال ۲۰۰ و خورده ای گرفتم

2706