2737
2734

اطرافیان میگن یه شبه تغییر می‌کنی  رنگ کن 

ولی خودم دوست دارم شب عروسی موهای نچرال خودم باشه 

۲۱سالمه 

نظر شما چیه؟

الهی هر آنچه که خیر است وما نمی‌دانیم...🥹♥️

نه 

رنگ نکن

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

دقیقا سوال من

من وقتی ابروهامو ریمل میزنم خیلی چهرم بازتر میشه

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

خودت چی دوست داری؟

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

من رنگ نکردم

هنوزم بعد هشت سال پشیمون نیستم و همه هم بهم گفتن چقد خوب شد که رنگ نکردی

چند ماه پیش هم عروسی خواهرم بود اونم رنگ نکرد و واقعا خیلی خوشگل شد تو آرایشگاه باهاش بودم همه میگفتن عروس مو مشکی یه چیز دیگه است

خدايا نسل سالم و صالح و خوشگل و بابركت و عاقبت به خير و محب اهل بيت قسمت همه بكن، الهى آمين
2706